رفتن به مطلب

مشکل اجرا نشدن کامل پنل IPS در سی پنل

ali_motii

ارسال‌های توصیه شده

دوستان سلام

بنده IPS رو نصب کردم اما بهم ریختگی در آن وجود داره. نسخه زبان PHP رو هم در سی پنل به 7.3 قرار دادم اما بازم مشکل داره.فرایند نصب رو هم مرحله به مرحله درست رفتم اما این مشکل رو دارم.

لطفا کمک کنید ممنون

axs.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

لطفا آدرس سایتی که دچار این مشکل ده رو برای بررسی قرار بدید.

با تشکر

لینک ارسال

در 42 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

لطفا آدرس سایتی که دچار این مشکل ده رو برای بررسی قرار بدید.

studiomotii.ir

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مشکل از سرور شما هست که احتمالا به خاطر فعال بودن و پیکربندی نامناسب modsecurity باعث شده فایل های css و js شما block بشه.

با پشتیبانی هاست تون تماس بگیرید. همچنین قبلا توضیحاتی در این مورد داده شده:

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

مشکل از سرور شما هست که احتمالا به خاطر فعال بودن و پیکربندی نامناسب modsecurity باعث شده فایل های css و js شما block بشه.

خیلی ممنون اوکی شد :)

در در 10 شهریور 1399 در 13:51، وحید نامنی گفته است :

سلام جناب نامنی من تیکت رو زدم و برام فیکس کردن اما باهر تغییر پوسته و یا سایت متاسفانه دوباره دچار بهم ریختگی میشه و مجبورم هعی تیکت بزنم و اونا سطح دسترسی هارو تغییر میدن و دوباره فیکس میشه
میخوام دیگه این مشکل نباشه براهمین یه تیکت براشون زدم که کلی این مشکل رو حل کنن که مجبور نباشم هعی پشت سرهم تیکت بزنم که این جواب رو برام ارسال کردن:

با توجه به اینکه مشکلی از سمت هاست و سرور مشاهده نمی شود و با هر بار تنظیم سطح دسترسی و بارگذاری صحیح سایت، مجددا سطح دسترسی ها به صورت خودکار تغییر پیدا می کنند، می بایست این مورد را با یک برنامه نویس در میان بگذارید.

چکار کنم شما راه حلی میدونید؟؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام مجدد

متاسفانه مشکل شما از طرف سرور هست و بخشی نیست که شما بتونید خودتون رفعش کنید. تنها راه تغییر هاست تون هست.

لینک ارسال

در 51 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

متاسفانه مشکل شما از طرف سرور هست و بخشی نیست که شما بتونید خودتون رفعش کنید. تنها راه تغییر هاست تون هست.

شما هاست خوبی برا IPS میشناسید؟؟من هاستم میهن وب هاسته که پشتیبانیش برا وردپرس خیلی خوب بوده اما نمیدونم چرا برای IPS اینجوریه 

یه هاستی میخوام که هم بهش وردپرس بندازم هم یه ساب دامنه  برای فرومش ایجاد کنم

اگه یه هاست خوب معرفی کنید ممنونتون میشم

لینک ارسال

در مورد میهن وب هاست باید بگم که منم پارسال یکهفته ایی رو سرورهاشون بودم که بدلیل بروز نبودن و سازگاری با IPS مجبور شدم با هاست های زیادی امتحان کنم که آخرش رسیدم به هاستی که هم پشتیبانیش خوبه و هم سرور هاشون مثل : سی پنل ، PHP , MySQL و باقی مواردشون بروز هست که تا الان هیچ مشکلی نداشتم . نمی خوام تبلیغ بشه اما سرویس های "آذر آنلاین" azaronline " واقعا حرف ندارن . ولی چند وقتیه که بدلیل نوسانات یا بهتر بگم (راست کردن قیمت دلار :D) قیمت هاشون بیشتر شده. البته میگن سرویس های "میزبان فا " هم خوبه ولی تا بحال امتحانشون نکردم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...