رفتن به مطلب

عدم تغییر فونت فارسی پنل مدیریت ادمین

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

من در نسخه 4.5.0 در لوکال هاست، فونت انجمن رو به صورت دستی به iransans تغییر دادم و با موفقیت همه قسمت های سایت/انجمن فونتش تغییر کرد ولی این بخش پنل مدیریت ادمین فونت فارسیش تغییری نکردش! آیا تنظیمات/تغییرات دیگه ای رو باید انجام بدم؟ مشکل از کجاست؟

@font-face {
  font-family: 'IRANSansWeb_Light';
  src: url('{resource="IRANSansWeb_Light.woff" app="core" location="global"}') format('woff'), 
       url('{resource="IRANSansWeb_Light.woff2" app="core" location="global"}') format('woff2'),
	   url('{resource="IRANSansWeb_Light.ttf" app="core" location="global"}') format('ttf'),
       url('{resource="IRANSansWeb_Light.eot" app="core" location="global"}') format('eot');
  font-style: normal;font-weight: normal;
 }
body,h1,h2,h3,h4,h5,h6 {
   font-family: IRANSansWeb_Light !important; 
    letter-spacing: 0 !important;
}

Ad.thumb.png.c87cd4fe759e86ce78454541177b41d4.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

اول از همه ببینید که فونت  ها load می شن یا نمی شن. اگر لود نمی شن زمانی که فایل های فونت رو آپلود کردید باید گزینه global رو انتخاب کنید.

لینک ارسال

سلام جناب نامنی، وقت شما هم بخیر

بله فونت ها با گزینه global آپلودشون کردم و لود میشن مشکلی نداره

همه صفحات و بخش های انجمن و سایت فونتش تغییر کردن، ولی فقط فونت صفحه ادمین تغییر نمیکنه

لینک ارسال

دقیق نمی دونم کلاس های استایل صفحات در نسخه 4.5 تغییر کرده یا نه اما کد شما هم ناقص هست و از طرفی فقط فرمت woff2 لازمه و باقی فرمت ها لازم نیست که هیچ باعث سنگین تر شدن صفحات میشه و هم برای سئو خوب نیست و هم از پهنای باند سرور رو هم مصرف میکنه

شما کد زیر رو امتحان کنید که کلاس های بیشتری داره.

body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
   font-family: IRANSansWeb_Light !important; 
    letter-spacing: 0 !important;
}

لینک ارسال

درود @CHRIS-7 عزیز، کدی که دادین رو هم امتحان کردم، متاسفانه بازم پنل ادمین فونتش تغییری نکرد

من احتمال میدم یه مشکلی مشکلکی چیزی از خود نسخه 4.5.0 باشه چون هر حرکتی که روش پیاده میکنم جواب نمیده اصلا 😀

لینک ارسال

قالب پنل مدیریت رو روی همون قالبی که میگین فونتها روشون اعمال میشه بزارین و مجدد تست کنین 

لینک ارسال

ببینید کلا من فقط یک قالب که همون قالب دیفالت خود IPS نسخه 4.5.0 هستش رو روی لوکال هاست دارم

حالا من فونت انجمن دستی به ایران سنس تغییر دادم، فونت همه صفحات تغییر کرده، فونت فارسی پنل ادمین به ایران سنس تغییر نمیکنه کلا!

لینک ارسال

سلام

مشکل از اینه که css مربوط به custom.css اصلا لود نمیشه و انتخاب قالب مدیریت دست خودمون نیست.

لینک ارسال

@Mohammad Mz متأسفانه این مشکل همچنان در نسخه 4.5.1 هم هستش و نمیشه فونت فارسی پیش فرض پوسته پنل مدیریت رو تغییر دادش 🙃

لینک ارسال

در 22 ساعت قبل، Unienc گفته است :

من احتمال میدم یه مشکلی مشکلکی چیزی از خود نسخه 4.5.0 باشه چون هر حرکتی که روش پیاده میکنم جواب نمیده اصلا 😀

من نسخه جدید رو آپدیت نکردم ولی روی لوکال هر روشی که میدونستمو انجام دادم بازم نشد که نشد. تو قسمت تگ body فقط فونتهای خودش لود میشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...