رفتن به مطلب

راهنمایی . مشکل در ارتقاء

ainale

ارسال‌های توصیه شده

بله چون نسخه قبلی با 7.3 بالا نمیاد صفحه سفید میشه ولی وقتی میخوام اپدیت کنم روی 7.3 ست میکنم

نسخه های IPB  هم موجود هست با اونا تست کنم؟ شاید با IPS مشکل داره نسخه قبلیم IPB هست در دیتا بیس هم پیشوند جداول با IPB شروع شده

7.3 ست میکنم میبینم باز ارور داد برمیگردونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ
  • بنیان گذار IPSFarsi
در در 5 شهریور 1399 در 19:19، ainale گفته است :

نسخه های IPB  هم موجود هست با اونا تست کنم؟ شاید با IPS مشکل داره نسخه قبلیم IPB هست در دیتا بیس هم پیشوند جداول با IPB شروع شده

من نسخه 4.2.8 رو پیوست کردم. روی PHP نسخه 7.1 و 7.0 تست کنید. حتما نتیجه رو اطلاع بدید.

با تشکر

IPS-Community-Suite-4.2.8-NULLED-IPSFarsi.zip

لینک ارسال

با سلام

اپدیت انجام شد ولی همه چی علامت سوال شدند ولی در مدیریت سایت همه چی درست هست فقط خود انجمن و تایپیکها علامت سوال هستند

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

بکاپ رو بازگردانی کنید. ظاهرا مرحله تبدیل به utf8 به درستی انجام نشده. دوباره مراحل ارتقا رو انجام بدید.

لینک ارسال

سلام

اقای نامنی میشه از ارشیو فایلهای قدیمی نسخه 3.8و 3.9 رو دانلود کنم

میخوام اول به دو نسخه بالاتر ارتقا بدم بعد دوباره با اخرین نسخه تست کنم

نسخه فعلی 3.4.6 هست با مدیریت انگلیسی

لینک ارسال

نمی دونم روی سایت اصلی (هاست) عملیات ارتقا رو انجام میدید یا روی لوکال اما اگر در نسخه آخر IPS مشکل دارید بهتره نسخه قدیمی اما از سری چهارم رو نصب کنید یعنی نسخه زیر رو یه امتحان بکنید

IPS Community Suite 4.0.0

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به نظر من مشکل از نسخه ها نیستند. یک مشکلی با دیتابیس شما وجود داره که تبدیل به UTF8 نمی شن. علت اینکه راحت به نسخه 3.4.9 بروز کردین به این خاطر بوده که اون عملیات تبدیل به utf8 ۴ بیتی انجام نمی شه.توصیه می کنم تبدیل رو در یک سرور دیگه تست کنید.

لینک ارسال

ممنون از لطفتون قبلا با سروری از المان تست کرده بودم با اخرین نسخه ها مشکل داشت و الان به ایران انتقال دادم و بازم همین مشکل رو دارم

البته در حین انتقال قسمتی از اطلاعاتم هم از بین رفت و مجبور شدم بکاب چند ماه پیش رو نصب کنم و بعدش ارتقا دادم  از 3.4.6 به 3.9

و وقتی به اخرین نسخه اتقاه میدم مشکل زبان پیش میاد و علامت سوال میشن

در سرور هم مشکلی ندیدم نسخه های خام رو نصب میکنم بدون مشکل و راحت نصب میشن ولی نمیدونم با انجمن اصلی چرا ارتقا نمیشه داد و مشکل زبان پیش میاد

برای نسخه ای که اینجا گذاشتین دسترسی ندارم متاسفانه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...