رفتن به مطلب

دادن یک درجه یا رنک به یک کاربر

ارسال‌های توصیه شده

درود و خسته نباشید خدمت شما عزیزان

توی این نسخه از آی پی اس که استفاده میکنم ، یک قسمت درجه وجود داره که فقط میشه به صورت اتوماتیک اون رو ست کرد .tyy.thumb.png.8b6b2bde175697369b475472aff1c3d3.png

که یعنی طبق آیتم هایی که کاربر داره این درجه رو بهش میده.

و این درجه تو قسمت پروفایل کاربر ثبت میشه ، آیا امکانش هست که که درجه کاستوم رو به یک کاربر به صورت دستی ست کرد ؟ افزونه ای چیزی وجود داره ؟ یعنی نمیخوام طبق یک آیتم باشه و خودم بتونم به یک کاربر این رنک رو اضافه کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

تو قسمت درجه ها شما مشخص میکنین که بعد چه مقدار کاربر درجه رو بگیره و این کار اتوماتیک انجام میشه. و شما نمیتونید این درجه رو بدون اینکه کاربر امتیازش کافی باشه درجه رو بهش بدین و افزونه ای هم در این باره من ندیدم. مگر اینکه شما بیاین از افزونه trophie یا iwards استفاده کنین

لینک ارسال

• 7 ماه بعد...
On 7/22/2020 at 3:20 PM, cna.seven said:

درود و خسته نباشید خدمت شما عزیزان

توی این نسخه از آی پی اس که استفاده میکنم ، یک قسمت درجه وجود داره که فقط میشه به صورت اتوماتیک اون رو ست کرد .tyy.thumb.png.8b6b2bde175697369b475472aff1c3d3.png

که یعنی طبق آیتم هایی که کاربر داره این درجه رو بهش میده.

و این درجه تو قسمت پروفایل کاربر ثبت میشه ، آیا امکانش هست که که درجه کاستوم رو به یک کاربر به صورت دستی ست کرد ؟ افزونه ای چیزی وجود داره ؟ یعنی نمیخوام طبق یک آیتم باشه و خودم بتونم به یک کاربر این رنک رو اضافه کنم

سلام من تازه وارد انجمن شدم و زیاد چیزی بلد نیستم 

میشه این نسخه که دارید استفاده می کنید رو معرفی کنید 

من نمی تونم IPS رو فارسی کنم اگر میشه این نسخه رو معرفی کنید

ممنون

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

لطفا راهنمای بخش کاربران تازه وارد رو مطالعه کنید.

به نسخه هیچ ارتباطی نداره. اگر مشکلی هست باید مشکل برطرف بشه وگرنه اگر همه نسخه ها رو هم نصب کنید بازم به اون چیزی که می خواید نمی رسید!

لطفا در انتهای تاپیک بقیه مشکل تون رو مطرح نکنید و تاپیک جدید بزنید تا کمک تون کنیم.

لطفا در مورد مشکلی که دارید کامل و واضح بنویسید.

با تشکر

قفل

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...