رفتن به مطلب

مشکل در مشاهده تاپیک توسط کاربرها

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود

من توی انجمنم وقتی تاپیکی رو ایجاد می کنم بدون هیچ مشکلی می تونم اون رو ببینیم اما به تازگی متوجه شدم که تاپیک ها برای کاربرها قابل مشاهده نیست، خودم به صورت میهمان تست کردم و با یوزر مدیر هم بررسی کردم هیچ مشکلی مشاهده نکردم، عکس ارسالی از کاربر رو براتون می فرستم، لطفاً راهنماییم کنید.

sh1.png.8bdbb186e870ed43c7b9b4503273eb08.png

از صفحه اصلی سایت روی یکی از آخرین مطالب ارسال که کلیک بشه

sh2.png.ea79e948d774c08b4bd675e6cd3ffc1f.png

در صفحه باز شده تاپیک ها نمایش داده نمیشه اما برای کاربرها و ناظم ها (البته این 2 تا رو خودم چک کردم، ممکنه گروه های کاربری دیگه هم همین مشکل رو داشته باشن، اما روی سیستم خودم هیچ مشکلی مشاهده نمیشه ...)

همین مشکل رو توی نمایش تصویر کاور در پروفایل کاربرها هم دارم، ممنون میشم علت به وجود آمدن این مشکل رو بگید

با تشکر.

متاسفانه پروفایل کاربرها هم بالا نمیاد (کلاً سایت توی پروفایل کاربرها انگار آفلاین هست)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

خطاهایی که تو پروفایل و بالای تاپیکها دیده میشه دلیلش میتونه مشکل از قالب یا دستکاری تو کدها باشه. روی قالب دیفالت هم تست کنید ببینید بازم همین مشکلات دیده میشه یا نه

لینک ارسال

تست کردم، روی قالب پیش فرض و کپی از همین قالب فعلی (قبل از اعمال تغییرات و همچنین قبل از تغییر سرور و بروزرسانی به آخرین نسخه) چنین مشکلی وجود نداشت.

الان مشکل نمایش تاپیک ها رو حل کردم، قابل topic رو از پوسته به حالت پیش فرض برگردوندم مشکل نمایش تاپیک ها حل شد، اما هنوز پروفایل های کاربرها نمایش داده نمیشه، نمی دونم این مربوط به کدوم فایل میشه که به حالت پیش فرض برگردونم برای تست ...

لینک ارسال

الان معلوم شد که شما زیاد دستکاری میکنین و قطعا تو آپدیتهای بعدی که انجام خواهید داد به مشکل بر میخورین.

تو قسمت ویرایش قالبها کلمه profile رو جستجو و کدهاشو ریست کند ببینید درست میشه

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

الان معلوم شد که شما زیاد دستکاری میکنین و قطعا تو آپدیتهای بعدی که انجام خواهید داد به مشکل بر میخورین.

توی این که شکی نیست، من کارم دستکاری کردن هست :D

در 6 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

تو قسمت ویرایش قالبها کلمه profile رو جستجو و کدهاشو ریست کند ببینید درست میشه

این کار رو کردم، همه چیزهایی که مربوط به پروفایل میشه رو ریست کردم اما نتیجه ای حاصل نشده

الان روی یوزر که موس رو نگه میدارم خطای زیر نشون داده میشه

image.png.0437901aed462555d21129266d1af479.png

هر چیزی هست مربوط میشه به همون پروفایل که نمی تونه لود کنه

در کل، من عموماً مواردی که مربوط به زیبایی سیستم میشه رو از همین انجمن بر میدارم و دقیقاً طبق آموزش ها روی سایت اعمال میکنم، دستکاری بجز این موارد روی سیستم انجام ندادم.

لینک ارسال

این خطاها ثبت شده :

#0 /home/***/public_html/forum/system/Application/Application.php(234): IPS\Patterns\_ActiveRecord::load(NULL, 'app_directory', NULL)
#1 /home/***/public_html/forum/system/Theme/Theme.php(2776): IPS\_Application::load(NULL)
#2 /home/***/public_html/forum/applications/core/modules/admin/customization/themes.php(2549): IPS\_Theme->saveCss(Array)
#3 /home/***/public_html/forum/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\core\modules\admin\customization\_themes->saveTemplate()
#4 /home/***/public_html/forum/system/Node/Controller.php(62): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#5 /home/***/public_html/forum/applications/core/modules/admin/customization/themes.php(49): IPS\Node\_Controller->execute()
#6 /home/***/public_html/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(152): IPS\core\modules\admin\customization\_themes->execute()
#7 /home/***/public_html/forum/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#8 {main}

لینک ارسال

قبل هرکاری تمامی برنامه ها و افزونه هارو غیر فعال کنید و از قسمت پشتیبانی کش رو خالی کنید و در انجمن هم کلید ctrl+f5 رو بزنید و بعد پروفایل رو تست کنید اگه مشکل حل نشد منتظر بمونید تا دوستان و اساتید دیگه کمکتون کنن چون من الان دسترسی به کامپیوتر ندارم

لینک ارسال

تمام کارهایی که گفتید رو انجام دادم، روی قالب قبلی که قرارش میدم همه چیز درست میشه به محض برگردوندن به این قالب این بخش کلاً از دسترس خارج میشه، تا جوابگویی دوستان دارم دونه دونه فایل های 2 قالب رو بررسی می کنم تا به مشکلش پی ببرم.

سپاس از وقتی که گذاشتید.

لینک ارسال

راستی یادم نرفته بهتون بگم که اسکرول به بالا رو که گذاشتید با افزونست یا با آموزشی که کاربر chris قرار داده بود؟

اگه با آموزش زیر پیش رفتین تمامی مراحلی رو که انجام دادین بازگردونین. چون منم با همین آموزش که پیش رفتم اولش به مشکل برخوردم که بعدش chris راهنماییم کرد درست شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...