رفتن به مطلب

پرداخت پول به ازای ارسال مطلب

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

من یک سایتی دارم که با وردپرس راه اندازیش کردم.

می خوام سایتم یک قسمتی داشته باشه که کاربرا توش ثبت نام کنن، و مطلب ارسال کنن. بعد، این مطلب بعد ویراستاری شدن بره روی سایت اصلی و بر اساس تعداد بازدیدهایی که مطلب ارسالی اون کاربر داره، با یک نرخی، بهش پول بدم.

آیا میتونم این قسمت رو با آی پی اس راه اندازی کنم؟

اگه بله، چطوری؟

اگر نه، آیا باید به صورت اختصاصی همچین چیزی برام طراحی بشه یا همچین چیزی رو میتونم با انجمن سازهایی مثل آی پی اس یا زنفورو یا.. راه اندازی کنم؟ آیا سیستم دیگه ای هست که بتونم همچین چیزی رو بدون هزینه cms اختصاصی درست کنم؟

اگه لطف کنید، روشی برای راه اندازی این قسمت پیشنهاد کنید.

و یک چیز دیگه این که با اینکه برام خیل مهمه سایت با وردپرس باشه ولی آیا     می تونم کاملا این چیزی که گفتم رو(می خوام سایتم یک قسمتی داشته باشه که کاربرا توش ثبت نام کنن، و مطلب ارسال کنن. بعد، این مطلب بعد ویراستاری شدن بره روی سایت اصلی و بر اساس تعداد بازدیدهایی که مطلب ارسالی اون کاربر داره، با یک نرخی، بهش پول بدم.) کاملا با آی پی اس راه بندازم؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• وحید نامنی عنوان را به پرداخت پول به ازای ارسال مطلب تغییر داد
  • بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

راه اندازی چنین چیزی با IPS و بقیه انجمن ساز ها نیاز به نوشتن مد اختصاصی برای شما داره چرا که فاکتورهایی که مدنظر برای پرداخت دارید، کاملا بر اساس شرایط شما هست و در حال حاضر چنین مدی برای هیچ سیستم انجمن سازی وجود ندارد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...