رفتن به مطلب

تنظیم حجم اپلود در انجمن

ارسال‌های توصیه شده

در 1 دقیقه قبل، MrAhmad گفته است :

توی ریشه سایتتون هست، عموماً توی ریشه IPS پوشه ها باید سطح دسترسی 0755 داشته باشن و فایل ها سطح دسترسی 0666 حالا بسته به نیاز اگه سرور اجازه آپلود فایل رو نده سطح دسترسی پوشه ای که فایل داخلش آپلود می شه باید به 0777 تغییر پیدا کنه

کلا نمیدونم از چی دارین صحبت میکنین.

توی پوشه ی انجمن برم، و کدوم فایل رو بررسی کنم و ازش شات بدم!؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 24
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

به نظر من که اینجا مشکلی نیست،  خود پوشه upload سطح دسترسیش چی هست؟

ببینید توی همین دایکتوری یک فایل به اسم error_log درست نشده؟ اگه شده محتویاتش رو اینجا ارسال کنید (اگه همه محتویات تکراری هست تنها یک رکوردش رو ارسال کنید)

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، MrAhmad گفته است :

ببینید توی همین دایکتوری یک فایل به اسم error_log درست نشده؟

توی دایرکتوری اصلی درست شده. توش هم اینو نوشته:

[29-Apr-2020 05:48:36 UTC] PHP Parse error:  syntax error, unexpected '?', expecting variable (T_VARIABLE) in /home/radiosal/public_html/forum/init.php on line 1156
لینک ارسال

به نظر میاید انجمنتون خطایی داره، توی فایل init.php یکی از سینتکس ها اشتباه هست که شما باید این مشکل رو برطرف کنید و مجدداً آزمایش کنید.

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، MrAhmad گفته است :

به نظر میاید انجمنتون خطایی داره، توی فایل init.php یکی از سینتکس ها اشتباه هست که شما باید این مشکل رو برطرف کنید و مجدداً آزمایش کنید.

چطور خطاش رو پیدا و برطرف کنم؟

من از هاستم خواستم اپدیت چند روز پیش رو برگردونه، ببینم درست میشه یا نه. چون چند روز پیش سالم بود.

لینک ارسال

اینا ربطی نداره ؛ واقعا @MrAhmad شما فکر کردید که در فایل مربوطه خطای سینتکس هست ؟!

باوجود اینکه انجمن ساز بروز و کامل هست نتیجه این می شود که با نصب و دستکاری بعضی از فایل ها این مشکل رخ میدهد.

خطای مربوطه به احتمال زیاد از نسخه PHP شماست که باید بالای 7.3 باشه یا افزونه ، پلاگینی نصب کرده اید که با نسخه حاضر IPS سازگار نیست !

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

خطای مربوطه به احتمال زیاد از نسخه PHP شماست که باید بالای 7.3 باشه یا افزونه ، پلاگینی نصب کرده اید که با نسخه حاضر IPS سازگار نیست !

چیز خاصی نصب نکردم! اما php سایت الان روی 7.2 هستش. جواب نمیده!؟

لینک ارسال

در 50 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

اینا ربطی نداره ؛ واقعا @MrAhmad شما فکر کردید که در فایل مربوطه خطای سینتکس هست ؟!

من فقط خطا رو خوندم، به نظر شما این خطا اسمی از سینتکس نیاورده؟

[29-Apr-2020 05:48:36 UTC] PHP Parse error:  syntax error, unexpected '?', expecting variable (T_VARIABLE) in /home/radiosal/public_html/forum/init.php on line 1156

نسخه های php ابزارها و امکانات متفاوقتی رو توی خودشون قرار دادند، من خودم زمانی با نسخه 5 کار می کردم یک فانکشن نوشته بودم که توی هدر فانکشن متغیری به نام $this وجود داشت، توی نسخه 7 این متغیر خطای سینتکس میداد، چون یکی از رویه های داخلی خود php شده بود.

وقتی میگم خطای سینتکس داره، ریشه یابی کنید ، منظور این نیست که کدهای IPS بد نوشته شده یا ...، هر گونه ناهماهنگی افزونه ها، سرور و ... که باعث اختلال در روند سیستم بشه یه نوع خطای سینتکس به وجود میاره، حتی گاهی اوقات عدم توانایی در باز کردم یک فایل، یا خواندن یک فایل و ... می تونه یک نوع خطای سینتکس باشه، لازم به ذکر هست که بنده بیش از 50 نوع خطا از IPS (بعد از انتقال به سرور جدید) رو به همین شیوه رفع کردم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...