رفتن به مطلب

مشکل افزونه Recent Topics - MDMX

ارسال‌های توصیه شده

با سلام. بنده از این افزونه جهت نمایش آخرین ارسالها استفاده میکنم. اما یه مشکلی که هست اینه که اگه مطالب کاربر نیاز به تایید باشه در صورتی که تاپیک جدید بزنه موردی نیست و نمایش میده. اما اگه به یه تاپیکی که از قبل موجوده ارسال کنه دیگه نمایش داده نمیشه. ممنون میشم اگه کسی بلده راهنمایی کنه که چطور رفع بشه این مشکل

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پیشنهاد میشه این افزونه رو حذف و از ویجت خود IPS استفاده کنید ، که از نوار کنار صفحه اصلی در دسترس می باشد.

لینک ارسال

ممنون از شما. اگه منظورتون خوراک موضوع هست اونم همین مشکل رو داره متاسفانه و دیدگاههایی که نیاز به تایید دارن رو نشون نمیده ولی اگه  موضوع جدید ایجاد کنن نشون میده.

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، Mr_Salehi گفته است :

ممنون از شما. اگه منظورتون خوراک موضوع هست اونم همین مشکل رو داره متاسفانه و دیدگاههایی که نیاز به تایید دارن رو نشون نمیده ولی اگه  موضوع جدید ایجاد کنن نشون میده.

برای من که مشکلی نداشته فقط باید یه تنظیم ریز به ویجت بدی!

بعد از درگ کردنش روی ویرایش بزن و همه تالار ها رو انتخاب و آپشن های زیر رو همشونو روی "هر دو" قرار بده ؛ رعایت دسترسی هم فعال کن ضمن اینکه حداقل ارسال روی همه و از آخر هم روی نامحدود.

موفق باشید.

لینک ارسال

همه این تنظیمات رو ست کردم دوست عزیز. ولی مشکل همچنان پا برجاست. شما متوجه منظور بنده هستین که مشکل دقیقا چیه عزیز؟ 

لینک ارسال

دوست عزیز وقتی تاپیک کاربری نیاز به تایید داشته باشه و تا زمانی که شما تایید نکنید تو خوراک موضوع نمایش داده نمیشه. 

بعدشم این نشون دادن یا ندادن چه فرقی به حال شما میکنه؟ چون کاربرا که نمیبینن

لینک ارسال

خب مشکل همینه دوست عزیز. من میخوام توی خوراک به مدیریت نشون داده بشه که اگه موردی نداشت دیدگاه یا تاپیک ایجاد شده تایید بشه.

الان مشکل اینه وقتی کاربرا به یه تاپیک دیدگاه ارسال میکنن تو خوراک نشون داده نمیشه و ما متوجه نمیشیم. مجبوریم تو تک تک فروما بریم ببینیم کسی دیدگاه ارسال کرده یا نه که کار زمانبر و خسته کننده ایه. الان شما تو فرومتون کاربرا دیدگه ارسال کنن در صورتی که نیاز به تایید داشته باشن تو خوراک به خودتون که مدیرید نشون داده میشه؟ جسارتا دقت داشته باشین که منظورم دیدگاه هست نه تاپیک جدید

لینک ارسال

منظورتون رو متوجه هستم. در این حدی که شما میگید من افزونه ای ندیدم مگر اینکه کدنویسی شه. 

برای کدنویسیشم سخت بتونین کسی رو پیدا کنین.

لینک ارسال

البته در خصوص این مورد یک افزونه ایی بود که چند ماه پیش پست کردم که با نسخه حال کاملا سازگار و جدیده که میتونید از لینک زیر دریافت کنید !

موفق باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...