رفتن به مطلب

نمایش ندادن ip مدیر اصلی انجمن به بقیه مدیران در قسمت ابزار ادرس ip ؟

IPS10

ارسال‌های توصیه شده

سلام.وقت بخیر

راهی هست که بشه کاری کرد که بقیه مدیران انجمن نتونن از طریق ابزار "آدرس ip "ip مدیر اصلی سایت رو مشاهده کنند؟

منظورم ابزاریه که در عکس زیر هست.

ip.thumb.jpg.0d9786566231448eb784ff5621705c5d.jpg

میدونم که در قسمت مدیران تالار و در قسمت دسترسی ها میشه دسترسی بقیه مدیران انجمن رو به ابزار ادرسip برداشت . ولی میخوام دسترسی به این گزینه داشته باشن و بتونن ip همه کاربرای سایت رو پیگیری کنن ولی فقط از مدیر اصلی سایت رو نتونن . 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیر ؛ انجام اینکار قطعاً ناممکن است ، مثل این میمونه که دسترسی ویرایش و حذف پست رو بدی اما روی مطالب مدیریت کل تاثیری نداشته باشه !

باز از دوستانی که نکته ایی رو درمورد این موضوع میدونن بیان ذکر کنند !

لینک ارسال

طبق گفته chris این کار امکان نداره.

خواسته شما دقیقا مثل این میمونه که بیاین یه گروه کاربری مثلا کاربران فعال درست کنین و یه سری محدودیت برای این گروه اعمال کنین بعدش بیاین بگین فلان کاربرو تو این گروه مستثنی کن

لینک ارسال

البته توی برنامه نویسی هیچ چیزی غیر ممکن نیست، دوستان همه خودشون شرط های برنامه نویسیش رو به زبان عامیانه گفتند پس قطع به یقین بخش کد نویسی شده در IPS رو باید پیدا کرد و شرط رو روی اون بخش اعمال کرد.

چون کدنویسی IPS بسیار پیشرفته هست (کد نویسی هسته) و قطعاً آپدیت های بعدی برای این سیستم میاد، فکر نکنم این کدها کار ما باشه و اگه باشه هم توی آپیدت های بعدی باز به مشکل می خورید و با هر آپیدیت مجدد باید کد رو وارد کنید.

لینک ارسال

بله قطعا با برنامه نویسی میشه هرکاری کرد.

ضمنا من یه افزونه ای در این رابطه دیده بودم که IP پستهارو برای سایر مدیران مخفی میکرد ولی نمیدونم چقدر به کارتون بیاد 

لینک ارسال

نه آقای Ranjbar اونو دیدم. Show IP to Admins Only هست . اون فقط توی تاپیک ها مخفی میکنه ip هارو . و روی این ابزار تاثیری نداره. 

راه حلش رو پیدا کردم و با تغییر تو کدنویسی هسته اصلی IPS تا حدی به اون نتیجه ای که میخواستم رسیدم .

ممنون از همگی . 

لینک ارسال

خیلی خوبه که با تلاش خودتون به نتیجه مطلوبتون رسیدید

پیشنهاد می کنم در صورتی که تمایل دارید روشتون رو توی انجمن قرار بدید تا دیگر دوستانی هم که تمایل دارند بتونند از این امکان IPS هم استفاده کنند.

لینک ارسال

در 20 ساعت قبل، power30 گفته است :

راه حلش رو پیدا کردم و با تغییر تو کدنویسی هسته اصلی IPS تا حدی به اون نتیجه ای که میخواستم رسیدم .

ممنون از همگی . 

فقط مواظب باشین با دستکاری یه قسمت بقیه جاهارو خراب نکنین. چون تو  IPS کدها به هم پیوستن و تغییر تو یجا تو بقیه جاها هم اعمال میشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...