رفتن به مطلب

ثبت نام با تائید مدیر

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من میخواستم کاربرا که تو انجمن عضو میشن بعد از اینکه تائید ایمیل انجام میدن یه تائید مدیر  هم نیاز باشه یعنی تا  مدیر کل  تائید نکنه نتونن پست بزارن

از  کدوم قسمت میشه اینکارو انجام داد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

اگه شما منظورتون اینکه کاربر پستش قبل از نمایش به تایید مدیر برسه بعد نمایش داده بشه میتونید وارد گروههای کاربری بشید و از تب مطالب تیک گزینه گذشتن از مدیریت مطالب رو بزنید تا پستهای کاربر با تایید مدیریت نمایش داده بشه. 

لینک ارسال

نه منظورم ثبت نام هست

مثلا کسی به محض ثبت نام نتونه پست بزاره اول به تائید مدیر برسه بعد بتونه پست بزاره

چطور میشه اینکارو کرد؟

لینک ارسال

باعرض سلام خدمت شما

نقل قول

نه منظورم ثبت نام هست

مثلا کسی به محض ثبت نام نتونه پست بزاره اول به تائید مدیر برسه بعد بتونه پست بزاره

چطور میشه اینکارو کرد؟

فک کنم شما می خواید کاربر که عضو شد هم توسط ایمیل تایید بشه هم توسط مدیر کل انجمن

می تونید از بخش  سیستم > ورود و عضویت> عضویت> تمامی حساب های جدید>اعتبارسنجی توسط مدیر کل و پست الکترونیکی

اقدام کنید

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، alirezaaa گفته است :

چطور میشه اینکارو کرد؟

برادر عزیز منم اینو توضیح دادم دیگه. 

بعد اینکه کاربر عضو شد وایمیلشو تایید کرد وارد انجمن میشه و هر پستی بزاره بعد از تایید مدیریت به نمایش در میاد.

اگه شما منظورتون ثبت نام هست که ثبت نام کاربر با تایید مدیریت نهایی شه می تونید از بخش  سیستم > ورود و عضویت> عضویت> تمامی حساب های جدید>اعتبارسنجی توسط مدیر کل و پست الکترونیکی اقدام کنید

لینک ارسال

دقیقا مثل کاری که من کردم ، وقتی کسی ثبت نامش تکمیل میشه و ایمیلشو تایید میکنه میره تو گروه کاربران تازه وارد و با توجه به تنظیماتی که اعمال کردم پستش مدیریت میشه که بعد از فلان تعداد پست به صورت تنظیم شده به گروه عادی ارتقا پیدا میکنه !

خب شما باید گروه مدنظرتون رو درست کنید و تنظیماتش رو اعمال کنید که بعد از فلان پست به گروه دیگه ارتقا پیداکنه و بعد از اون هم نیاز به تایید از سمت مدیریت نباشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...