رفتن به مطلب

راهی برای تغییر در ابزار برش تصاویر نمایه وجود دارد ؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام

راهی هست که بشه ابزاری که موقع آپلود عکس نمایه ,کاربر رو مجبور میکنه تصویر آپلودی رو به صورت مربع برش بزنه ,تغییر درش ایجاد کرد که تصاویر رو به صورت مستطیل و به نسبت 2 به 1 برش بزنه ؟ یعنی ارتفاع دوبرابر عرض باشه ./ و برای اینکه توی دستگاه های مختلف مشکل در نمایش به وجود نیاد امکانش هست بیایم و دستی در فایل misc.css اون نسبت 2 به 1 رو وارد کنیم و تمام عرض ها رو نصف ارتفاع ها تنظیم کنیم .؟

دوست دارم تصاویر پروفایل در انجمنم به صورت مستطیل باشه  ولی بیشتر راه هایی که گفته شده میاد و همون تصاویر مربعی که سیستم برش زده بود رو میکشه و مستطیل میکنه  که این اصلا جالب در نمیاد . 

کدهای اون ابزار رو کسی می دونه دقیقا کجا قرار داره ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز.

با اینکه توضیح زیادی دادید اما منظورتون رو نفهمیدم ، اگه منظور شما اینه که موقع انتخاب عکس نمایه در برش دادن اون مشکل دارید باید بگم بخاطر راست چین بودن انجمن هست که اگر طبق آموزش دوستمون پیش برید مشکل تون برطرف میشه ! 👇

آموزش حل مشکل صفحه تنظیم اندازه تصویر نمایه

لینک ارسال

این ابزار اگه مثلا عکس زیر رو در نمایه اپلود کنیم :

1.thumb.jpg.6e78e6d8ca81f74e91f4d68661fe0603.jpg

شما رو مجبور میکنه که به صورت مربع با طول و عرض برابر اونو برش بزنین و مثل عکس زیر میشه نهایت .

راهی هست که بشه تغییری در اون ابزار ایجاد کرد که عکس اپلودی به همون صورت اولیه (مثل عکس بالا)  یعنی به صورت مستطیل شکل با طول و عرض متفاوت برش زده بشه ؟

2.jpg.7aa3afadb9f2bf9ac9305b0f018c8511.jpg

لینک ارسال

من همین تصویرتون رو با تنظیم 300 px در بخش ادمین پنل > کاربران > گروه های کاربری : تب عمومی گزینه حداکثر اندازه تصویر نمایه   تست کردم و مشکلی نداشت !

ببینید برای اینکه کل عکس بدون برُش آپلود بشه اول اون آموزشی که بالاتر لینکش رو بالاتر گذاشتم انجام بدید و کدهاشو آخر فایل custom.css کپی کنید سپس برید آپلود عکس رو انجام بدید و در قسمت برش زدن همون مربع corp یا برُِِش با ماوس نگه داشته و روبه بالا ببرید کل عکس انتخاب میشه که بعدش ذخیره بزنید ! تمام.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...