رفتن به مطلب

آموزش ایجاد فروشگاه دانلود محصولات

ارسال‌های توصیه شده

سلام و وقت بخیر.

دوستان برای اینکه بتونم مثلا کتاب صوتی بفروشم، یا یه کلیپ آموزشی... چطوری باید تنظیم کرد که طرف بعد از پرداخت، لینک دانلود براش به نمایش در بیاد، و قبلش لینکی دیده نشه!؟

دقیقا مثل  فروشگاه همین سایت، که یه سری فایلاش رایگانه، یه سریا پولیه، چطوری فایل دانلودی رو میشه برای خرید گذاشت؟

ممنونم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

فایل رو آپلود می کنید و مدلش رو قرار میدید که پولیه و قیمت فروش رو می زنید. بقیه کارها رو خود سیستم انجام میده.

نکته ای که هست اینه که باید گروه های کاربری رو تنظیم کنید که بدون پرداخت امکان دانلود نداشته باشند.

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است :

فایل رو آپلود می کنید و مدلش رو قرار میدید که پولیه و قیمت فروش رو می زنید. بقیه کارها رو خود سیستم انجام میده.

کجا اپلود میکنیم؟ چطوری قرار میدیم پولیه؟

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، panjoohaft گفته است :

کجا اپلود میکنیم؟ چطوری قرار میدیم پولیه؟

آقای نامنی واضح توضیح دادند ، شما باید فروشگاهتون رو از قسمت پنل ادمین > برنامه ها   فعال کنید و باقی تنظیمات فروشگاه بعلاوه درگاه پرداخت رو تنظیم و پس از اینکارها داخل فروشگاه یا بخش دریافت رفته و محصول خودتون رو پست کنید که در همان قسمت پست نوشته رایگان یا پولی !

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

شما باید فروشگاهتون رو از قسمت پنل ادمین > برنامه ها   فعال کنید

فروشگاه نصب هست. همون اول زدم همه ی افزونه هارو شامل گالری و ... نصب کرد، که یکیشون فروشگاه بود.

فقط الان من نمیفهمم کجای فروشگاه فایل رو اپلود کنم که قیمت بذارم براش؟ چون من بعضی جاها میخوام فایل رو اپلود کنم و برای فروش بذارم، و بعضی مواقع، میخوام لینک دانلود بدم، یعنی کسی که خرید میکنه، لینک دانلود از فضای اپلود رایگانم براش نمایش داده بشه!

اصن بذارید کامل توضیح بدم، که شاید پیشنهادای بهتری بهم دادین...

من 5 گیگ فایل دارم. ولی فضای هاستم، 2 گیگ بیشتر نیست.

و چون هنوز از این طریق هیچ پولی در نیاوردم، و مطمئن نیستم که نتیجه بده، نمیخوام بیشتر از این هزینه کنم...

پس این تصمیم رو گرفتم:

میخوام توی سرویس رایگان پرشین گیگ، یا حتی توی تلگرام اپلود کنم. و بعد که طرف خرید انجام داد، بره از یکی از این دو تا آدرسی که لینکش آزاد میشه، دانلود کنه فایل رو.

لطفابا توجه به شرایطی که گفتم، راهنماییم میکنید؟

ممنونم.

لینک ارسال

سلام.

ببینید وقتی شما برنامه فروشگاه رو نصب کردید و درگاه پرداختی رو فعال کردید تنها کاری که باید انجام بدید اینکه محصولاتتون رو اضافه کنید و برای اضافه کردن محصول دو را دارید:

۱. از داخل پنل مدیریت در قسمت فروشگاه گزینه محصولات رو برنید و محصولتون رو وارد کنید 

۲. از داخل انجمن در قسمت یوزر بار از منوی دراپ داون گزینه دریافت رو بزنید و اطلاعات محصول رو وارد کنید.

اینم بگم که باید از داخل هر گروه کاربری که ایجاد کردین از تب دریافت تنظیماتشو بازبینی کنید. 

حالا اینکه شما بیاین لینک رو به فروش برسونین تو IPS همچین کاری نمیشه کرد. به این صورت که شما انتظار داشته باشین کاربر بعد از خرید لینک دانلود آپلود سنتر رو ببینه امکانش نیست. مگر اینکه شما بیاین تو یک فابل ورد لینک فایلی که تو آپلود سنتر وجود داره رو تو فایل ورد وارد کنین و به عنوان یک فایل به فروش بزارین که کاربر بعد از خرید فایل رو اجرا میکنه و لینکهارو میبینه.

من این روش رو پیشنهاد نمیکنم چون با خرید یه کاربر این لینکها میتونه دست به دست شه و سو استفاده بشه

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

من این روش رو پیشنهاد نمیکنم چون با خرید یه کاربر این لینکها میتونه دست به دست شه و سو استفاده بشه

بله. ولی خب محدودیت هم داریم دیگه. البته اگه هر چیز دیگه ای هم بود، باز فرقی نداره! طرف میخرید، بعد واسه دوستاشم کپی میکرد! 

اما اگه فروشی صورت بگیره و بشه سرمایه روی سایت رو افزایش داد، حتما اینکار رو میکنم.

بازم مرسی. دم شما گرم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...