رفتن به مطلب

راهنمایی درباره افزودن فیلم های اپارات در نسخه 4.4.10

panjoohaft

ارسال‌های توصیه شده

سلام و وقت بخیر. دوستان من پیشتر 4.4.7 داشتم. و یادم نیست دقیقا چطوری، ولی فیلمای اپارات رو خیلی راحت کپی میکردم توی وبسایتم.

اما الان که نسخه ی 4.4.10 نصب کردم، کدش رو هرجا میذارم، نمیشه!
اگه ممکنه، از صفر تا صد این موضوع رو یه توضیح بدین! دمتون گرم!

مرسی.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

سلام.

برای اینکار می تونید از اددانهای خود ویرایشگر هم استفاده کنید. مثلا لینکهای زیر یک دکمه ای به ویرایشگر اضافه می کنه که میتونید لینک آپارات رو بهش بدین و تو پستها فیلم به نمایش دربیاد.

https://ckeditor.com/cke4/addon/html5video

https://ckeditor.com/cke4/addon/video

لینک ارسال

اخه سری پیش، هیچی نصب نکردم! همینجوری با خود ای پی اس اینکارو کردم!

و اینکه الان من اولیو دانلود کردم، چجوری نصبش کنم!؟

لینک ارسال

وارد داشبود مدیریت بشین از سمت چپ منو ها آخرین منو که مربوط به شخصی سازی هست برین و گزینه "نوار ابزارها" رو کلیک کنین تو صفحه باز شده بالا سمت راست گزینه "افزودن دکمه" رو بزنید و تو صفحه ای که باز میشه آدرس فایل زیپ که دانلود کردین رو انتخاب کنین و ذخیره رو بزنین. حالا بازم به قسمت نوار ابزارها برین و در پایین صفحه اددانی که نصب کردین رو میبینین، حالا برای استفاده از اون اونو بگیرین و به قسمت بالایی منتقل کنین (درگ اند دراپ)

لینک ارسال

موقع نصب این افزونه، یه کد HTML هم میخواد. و ستاره دار زده این قسمت رو! چی باید بزنم اونجا؟

لینک ارسال

ببینید موقعی که روی افزودن دکمه جدید میزنین یه |اپ آپی براتون باز میشه که دوتا تب داره و شما باید تو تب اول که نوشته "افزونه ckeditor" آدرس رو انتخاب و ذخیره رو بزنین و نیازی به کد HTML  نیست

لینک ارسال

خب این کارو کردم، ولی درست نشد باز!

من توی ورژن 4.4.7 که نصب کرده بودم، تا جایی که یادمه، فقط کد رو کپی میکردم، خودش درست میشد همه چیزش!

ولی الان نمیدونم اون قسمت "کد" چکار میکردم که پخش میشد راحت!

لینک ارسال

فایلی که دانلود کردین رو باید به همون حالتی که دانلود کردین یعنی زیپ شده نصبش بکین.

در ضمن از دوتا لینک کدومو دانلود کردین؟

لینک ارسال

من الان هر دورو دانلود کردم. و طبق چیزی که خود سایت اولی گفته بود، بردم توی پوشه ی پلاگین ها اپلودش کردم. چون این قسمت نوار ابزار، جایی برای اپلودش نداره.

لینک ارسال

ببینید وقتی فایل رو دانلود کردین یه فایل زیپ شده به شما میده که شما بایستی بیاین و تو داشبورد از قسمت نوار ابزارها از طریق افرودن دکمه فایل زیپ رو انتخاب و ذخیره رو بزنین نا اون اددان براتون نصب شه و بعد از نصب هم اون دکمه رو به ویرایشگر منتقل میکنین. خیلی راحته ها

اگه نمیتونین دسترسی بدین براتون انجامش بدم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...