رفتن به مطلب

میزبانی فروشگاه در IPS چیست؟

panjoohaft

ارسال‌های توصیه شده

خیلی هم عالی. دم شما گرم.

یک دنیا ممنونم.

حالا اون قسمت میزبانی فروشگاه به چه دردی میخوره پس؟ اینو نفهمیدم آخرش!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی . دم شما گرم.

دوستان اگه کسی اطلاعاتی درباره ی قسمت میزبانی داره، لطفا مارو راهنمایی کنه...

ممنونم.

لینک ارسال

در 7 ساعت قبل، panjoohaft گفته است :

دوستان اگه کسی اطلاعاتی درباره ی قسمت میزبانی داره، لطفا مارو راهنمایی کنه...

برای فروش سرور هست بدین صورت که از سرور خودتون فضای میزبانی به مشتریان میده من خودمم راه اندازی نکردم ولی تا حدودی این بخشو دستکاری کردم یکم اطلاعات ازش دارم کلا به اون چیزی که شما مدنظرتونه این بخش ربطی نداره بهتره طبق راهنمایی های دوستمون یک ساب بسازید و وردپرس که گفتند میتونه اینکارو انجام بده نصب کنید در همون ساب که سایتتونم به مشکل نخوره! وردپرس زیاد سختی نداره خیلی راحت از از حوملا و IPS هست که شما استفاده کردید یه بار نصب کنید متوجه میشید

شما اگر محصولاتتون دانلودی هست از بخش دریافت فایل خود IPS میتونید دسته بندی درست کنید اسم دسته بندی هارو اسم همکارانتون بزارید و دسترسیاشو برای هرکسی جدا قرار بدید تا هر فرد بتونه تو همون دسته بندی محصولاتشو ارسال کنه ولی برای کیف پول به مشکل میخورید همه واریزیا میاد به حساب شما که تو خود IPS مشخص میشه کدوم کاربر چقدر فروخته و دستی باید براشون واریز کنید و اعتبارشونو تو سایت صفر کنید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

با توجه به اینکه میزبانی در IPS اصلا راحت نیست و با استفاده از api هست و همچنین برای بخش دامنه حتما باید ریسلر enom باشید پس به سراغ whmcs یا hostbill برید

ضمنا وردپرس هم برای این کار مناسب نیست. یاد بگیریم از هر اسکریپت و cms ای جای خودش استفاده کنیم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...