رفتن به مطلب

میزبانی فروشگاه در IPS چیست؟

panjoohaft

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان. وقت بخیر.

یه سوالی داشتم.

میخواستم ببینم میزبانی توی فروشگاه یعنی چی؟ و چطوری میشه ازش استفاده کرد؟ اموزششو پیدا نکردم.

و سوالی که برام خیلی مهمه، اینه که میشه اینکارو کرد یا نه:

مثلا من ادرس وبسایتم اینه:

yourdomain.com

حالا میخوام بعد از راه اندازی فروشگاهم، کاری کنم که همکارام هم فروشگاه داشته باشن با لینک خودشون.

یعنی مثلا با یک سابدامین، بتونن وصل شن به فروشگاه، و اگه خریدی انجام شد، به حساب خودشون واریز بشه.

مثلا با ادرسی شبیه به این: x.yourdomain.com

دقیقا یه چیزی شبیه به بلاگفا. 

چون همکارامون خیلی دوست دارن وبسایت داشته باشن، و هیچی بلد نیستن. میخوام ببینم امکانش هست که از طریق سابدامین، بهشون یوزر پسورد بدم، که فروشگاه خودشونو داشته باشن؟

ممنونم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

برای اینکه بخواین همچین چیزی رو با IPS راهندازی کنین فکر نکنم شدنی باشه. ولی با همین IPS شما میتونین برای کاربرا یا همکارانتون این امکان رو فراهم بکنین که بتونن فایل یا هر چیز دیگه ای رو بفروشن. ولی عیبی که این روش داره باید همه کارارو دستس انجام بدین مثلا یه کاربری درخواست برداشت وجه داد باید ازش شماره کارتو فلان بگیرین تا پولاشو بزنین به حسابش. اگه ایرن تحریم نبود و خدمات paypal کار میکرد راحت میتونستین از این روش استفاده کنین.

اینکه شما بخواین از طریق ساب دامین به همکارانتون فروشگاه دهی رو انجام بدین بله شدنیه. و میتونین از اسکریپتهایی که تو این زمینه طراحی شدن استفاده کنین. اگه زیاد اهل دردسر نیستین از وردپرس همراه با افزونه ووکامرس و دکان استفاده کنین. ولی تو این روش دیگه آدرس فروشگاه همکارتون به صورت ساب دامین x.yourdomain.com نمایش داده نمیشه و به صورت yourdomain.com/x نمایش داده میشه

لینک ارسال

میشه لطفا درمورد اسکریپت هایی که گفتین یکم توضیح بدین؟ من هیچی درباره ش نمیدونم و حتی نمیدونم از کجا شروعش کنم!؟

لینک ارسال

نه متاسفانه. فقط جوملا و همین انجمن ساز. البته درحد تست پرستاشاپ هم کار کردم.

ولی نمیخوام الان که همه قسمت های وبسایتمو با جوملا و انجمن ساز بالا آوردم، از صفر برم با وردپرس کار کنم...

لینک ارسال

دشمنتون شرمنده! دمتونم گرم!

فقط منظور من این بود که چطوری با همین انجمن ساز، میتونم اسکریپتی استفاده کنم، که بتونم با ساب دامین دادن، بقیه رو صاحب فروشگاه کنم!؟

لینک ارسال

خب اگه بخواین با IPS این کار رو بکنین میتونین به روش زیر انجام بدین.

اول بیاین اسمی که همکاراتون برای فروشگاهشون دوست دارن رو بپرسین و بعد با همون اسمها ساب دامینها رو ایجاد بکنین و توشون IPS رو نصب کنین و اطلاعات ورود رو بهشون بدین تا وارد داشبورد بشن و محصولاتشون رو اضافه بکنن. برای هر ساب دامین هم میتونین از درگاههای واسط استفاده بکنین. مثلا از زرین پال. و تو زرین پال به تعداد ساب دامین کیف پول بسازین تا هر ساب دامین فروشش تو کیف پول خودش واریز بشه تا موقع برداشت به همکارا به مشکل بر نخورین

لینک ارسال

خب یه سوال دیگه برام پیش اومد.

امکانش نیست که همین فروشگاه رو همونجا داشته باشیم و دوباره محصولات رو وارد نکنن؟

هم از نظر زمان بندی مهمه ، هم از نظر اینکه بلد نیستن و احتمالا بگن خودت راه بندازش...

می خوام یجوری باشه، ادرس رو بدم، کیف پولشونم ست کنم، بگم بده مشتریات ازت خرید کنن... (محصولات و قیمتا و تصاویر و ... همه شون اماده باشه)

لینک ارسال

اول از همه بگم که من نه برنامه نویس هستم و نه اینکه کارم اینه.

خب شما میتونین همین انجمنی رو که دارین با هرچند تعداد محصول بکاپ بگیرین و تو ساب دامین آپلود کنین و از همون دیتابیس اصلی برای همینم استفاده کنین. ولی اینکه بیاین و بخواین تو انجمن اصلی محصولی اضافه کنین و انتظار داشته باشین که تو ساب دامین هم به طور خودکار اضافه بشه نیست. البته نکه شدنی نباشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...