رفتن به مطلب

نیازمند قالب کار برای اختصاصی سازی پوسته FLine

ILYA20

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود 

به یکی نیاز دارم تنظیمات و کدهای پوسته FLine رو برای ما شخصی سازی کنه ، دستمزد پرداخت میشه

آیدی تلگرام @gsm_developers

نقل قول

اگر موضوع در جای مناسبی ارسال نکردیم انتقال داده بشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

برای طراحی یا شخصی سازی قالب انجمن تون با جناب @علی یوسفلاوی هماهنگی کنین، ایشون کارشون درسته

بدرود

لینک ارسال

اینکار رو انجام دادیم ، متاسفانه ایشون از پذیرش کار خودداری کردند ، البته جزئیات کار رو شرح نداده بویم ولی به هر حال فکر کنم سرشون شلوغ بوده و پروژه ما براشون اهمیت چندانی نداشته

سپاس

لینک ارسال

صحیح، به احتمال زیاد جناب یوسفلاوی سرشون شلوغه و مشغول پروژه هستند

با خانم @sarvin_pakzad در تماس باشید، یه پستی بود خوندم ازشون ظاهرا ایشون هم کار طراحی و کدنویسی انجام میدهند

موفق باشین

لینک ارسال

سلام. 

به وبسایت  ravixo.com سر بزنید و باهاشون تماس بگیرید. فک کنم کار طراحیتونو انجام بدن. 

لینک ارسال

@Unienc ممنون از لطف شما. متاسفانه من تا یک ماه درگیر پروژه شرکتی هستم . اگه ممکن باشه به جناب اقای یوسفلاری بسپارید . ایشون در این زمینه باتجربه ترن.

لینک ارسال

3 روز هست پروژه رو دادیم به جناب @Zebcoweb اومدن یه کارایی انجام دادن متاسفانه دیگه جواب تلگرامم نمیدن

ما همچنان نیاز به توسعه دهنده پوسته داریم

سپاس

لینک ارسال

@kasra_abbaszadeh از کسرای عزیز بابت تمام زحماتی که متحمل شدند تشکر میکنم ، ایشون با کمال ادب و احترام موارد مورد نیاز رو به نحو احسن انجام دادند.

واقعا جامعه IPSFarsi با وجود امثال کسرای عزیز کامل و بی نقض هست در زمینه پشتیبانی

سپاس از همه عزیزان

لینک ارسال

از اینکه خواستتون توسط دوستمون عملی شد خوشحالیم! - خیلی دوست داشتم کمکتون کنم اما بدلیل اینکه سرم شلوغ بود و از طرفی داشتم یه آپلود سنتری که برای انجمنم از صفر تا صدش رو طراحی میکردم (آخه بعضی ها هنوز براشون پیوست کردن جا نیافتاده و عادت به آپلودسنتر های دیگه دارند :t6033:) که به همین دلایل وقت باهام یار نبود 

نکته : پوسته ها یا همون قالب های IPS به صورت کلی کامل و بدون نقص هستند اما خب بازم قسمت هایی هست که علاقه داریم یه تغییرات ریزی بدیم که بنظرم خیلی خوبه اما یه نکته ریز رو هم نباید فراموش بشه که تغییراتی که اعمال میشه در قسمت های دیگه تاثیر منفی نگذاره و باعث بهم ریختگی و از این قبیل مشکلات بشه ضمن اینکه نسخه 4.5 IPS هم در راهه که به احتمال زیاد بعضی از قسمت های قالب دستخوش تغییرات جدیدی که در هسته و باقی قسمت ها میدن باعث بروز خطا بشه. موفق باشید !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...