رفتن به مطلب

مشکل گروه های کاربری

LAwB.IR

ارسال‌های توصیه شده

سلام . اخیرا متوجه شدم چند تا از گروه های کاربری تمام یوزر های که اون رنکو دارن وقتی میخوان انجمنو باز کنن ارور کانکشن میده بهشون فقط چند تا از رنکا اینجوریه

و اینکه هر یوزری جدید ثبت نام میکنه زبان دیفالتش رو انگلیسیه ولی من تو قسمت زبان فارسی رو زدم برا همه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

در 5 ساعت قبل، LAwB.IR گفته است :

ارور کانکشن میده بهشون

چند تا خطای اتصال داریم. که بعضی ها client side و بعضی ها server side هستند. برای دیباگ مشکل تون نیاز به اطلاعات دقیق هست.

در 5 ساعت قبل، LAwB.IR گفته است :

و اینکه هر یوزری جدید ثبت نام میکنه زبان دیفالتش رو انگلیسیه ولی من تو قسمت زبان فارسی رو زدم برا همه 

یکی دیگه از کاربران هم گزارش دادن، هسته IPS رو بررسی می کنیم در صورتی که مشکل از خود IPS بود یک فیکس ارایه می کنیم.

با تشکر

لینک ارسال

سلام برای مورد اول چجوری میتونم اطلاعات در اختیارتون بزارم

بعد از لاگین یوزر که اون گروه کاربری خاصه به لینک هدایت میشه و صفحه هم یا سفیده یا ارور کانکشن میده

https://phoenixsecurity.org/?_fromLogout=1&_fromLogin=1

فکر کنم بعد از اپدیت اینجوری شده

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در هم اکنون، LAwB.IR گفته است :

رای مورد اول چجوری میتونم اطلاعات در اختیارتون بزارم

عینا متن خطایی که می بینید رو قرار بدید یا عکس بگیرید.

لینک ارسال

افزونه بالا با نسخه های 4.3 سازگاره و روی نسخه های جدید کار نمیکنه که این گزارش رو قبلا در داخل صفحه دانلود همون فایل فرستادم که فرستنده اون پشتیبانی رو 4.4 زده بود بخاطر همین ! به هر صورت قبل از دانلود فایلی حتما نسخه پشتیبانی درج شده رو چک کنید ؛ حتی مورد داریم که افزونه های جدید هم کافیه یکی دوتا از خطوط در کدهایشان با متغیر های IPS متفاوت باشه اونجاست که بازم مشکل پیش میاد که از طریق ارور لاگ یا از صفحه خطاهای سیستمی در پنل ادمین میشه فهمید.

لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، LAwB.IR گفته است :

خیلی وقت پیش دانلود کردم

دقیقا ، همون خیلی وقت پیش که شما دانلود زدید زده بود 4.4 که بعد از گذشت مدتی از طرف مدیریت فایل ویرایش شده

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...