رفتن به مطلب

تغیر پلتفرم در سایت

MaMaDBaX

ارسال‌های توصیه شده

ببخشید من میخوام کاری کنم که مثلا کسایی که با گوشی وارد سایت میشن یا قالب بیاره و واسه کسایی که با پی سی میان یه قالب مشخص دیگه بیاره لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. 

IPS همچین امکانی نداره. مگر اینکه با برنامه نویسی این کار انجام بشه.

ولی اگه شما دوتا تم دارین کاربران میتونن موقع استفاده از گوشی مثلا تم a رو انتخاب کنن و موقع استفاده از پی سی تم b رو انتخاب کنن و از دفعه بعد به این روال کاربرا میتونن تو گوشی و پی سی تم موردنظرشون رو استفاده کنن. 

لینک ارسال

@Arash.Ranjbar

اخه داداش ببین کلا یه پوسته دارم واس گوشیه پی سی وقتی میخواد بیاره قاط میزنه

لطفا اگه میتونی کمکم کنی بگو

چون یه جایی دیدم تو قسمت کاربران که میگفت مردم با چه سیستمی لاگین میکنن واس همین اگه بشه کدوم سیستما کدوم قالبارو بیاره عالیه😐

لینک ارسال

@Arash.Ranjbar سیستم IPS تاحدودی این امکان رو داره .

@MaMaDBaX سلام دوست عزیز. مراحل رو انجام بدید .

قالب دلخواهتون رو که میخواهید قالب پیشفرض گروه های کاربریتون بشه، آپلود و نصب کنید.

به شخصی سازی > پوسته ها برید. انتخاب به عنوان پوسته کاربر رو بزنید. 

tt.thumb.jpg.92764021daf240966987c42c97d56936.jpg

بعد از باز شدن . روی گروه کاربری که مد نظرتون هست ( قالب مورد نظرتون فقط برای گروهی که انتخاب کردید نشان داده بشه ) کلیک و ذخیره کنید.

مثلا من میخوام قالب Oblivion 4.4 قالب پیشفرض گروه کاربران عادی بشه. ولی قالب default قالب دیگر گروه ها باشه. در حالت موبایل هم این تغییرات اعمال میشن.

rr.thumb.gif.816e08a8b645fa5c87c32e9db5183983.gif

با این وجود بازهم شدیدا پیشنهاد میکنم که اگه قالبون بهم ریخته پاکش کنید و یک قالب سالم و سازگار با نسخه IPS تون رو قالب پیشفرض برای تمامی گروهها کنید. 

تعدد قالب ها باعث برخی مشکلات میشه. موفق باشید

لینک ارسال

می تونید با کمی اضافه کردن یا کم ویرایش css در قالب مشکل رو حل کنید! این که میگید قاطی می کنه، قاطی نمی کنه وقتی یک پوسته می خواد برای گوشی اورده بشه نمی تونه عین پوسته پیسیشو بیاره و نسخه اپتیمایز شده و ریسپانسیو شده ی اون رو برای گوشی میاره! اگرم کمک خواستید می تونید به اکانت بنده پیام خصوصی بفرستید.

لینک ارسال

@Zebcoweb

دوست عزیز کلا میخوام پوسته های گوشی و موبایل باهم فرق کنه وگرنه بیشتر پوسته های درون سایت سالمه مثل vivid که تو اکثر سایت ها استفاده شده:/

@sarvin_pakzad

مرسی از همراهیتون ولی این برای گروه های کاربریه و برای این مسله زیاد کارآمد نیست

لینک ارسال

والا سیستم IPS این قابلیت رو نداره که بشه برای موبایل یه قالب و برای دستگاه های دیگه یه قالب انتخاب کرد که دلیلش هم فول ریسپانسیو بودن تمامی قالب ها هستش که مارو بی نیاز میکنه از نصب قالب های متفرقه ! | اما در سیستم های دیگر بخصوص ویبولتین این قابلیت وجود داره که اونم مشکلات خودشو داره !

از اونجایی که بالاتر گفتید توصیه میکنم که از یک پوسته بروز و بهتر استفاده کنید تا مشکلی در نمایش توسط دستگاه های دیگر پیش نیاید !

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، sarvin_pakzad گفته است :

@Arash.Ranjbar سیستم IPS تاحدودی این امکان رو داره .

منظورشون رو من شاید خوب متوجه نشدم. من فکر کردم میگه که مثلا قالب A تو پی سی به یک شکل نشون داده بشه و تو موبایل به یه شکل دیگه. به این خاطر گفتم این قابلیت رو نداره.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...