رفتن به مطلب

خطای 500 سایت

ircfc.ir

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خدا قوت خوبید؟

الان دو روزه که سایت بنده خطای 500 میده و به هاستینگ پیام زدم ولی گفتند که هیچ مشکلی از سمت سرور وجود نداره

ممنون میشم راهنمایی لازم رو در این زمینه بهم بکنید

با تشکر یاحق

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

در error log سرور خطاهای ۵۰۰ رو پیدا کنید و اینجا قرار بدید.

لینک ارسال

سلام اقا وحید

اینم ارورها ولی خیلی زیاده!!

error_log.zip

پیوست کردم

با تشکر یاحق

لینک ارسال

@ircfc سلام. خسته نباشید . تو قسمت SELECT PHP VERSION هاستتون گزینه mbstring module رو فعال کنید. و ورژن PHP رو روی 7.3.0 قرار بدید.

لینک ارسال

سلام

php روی 7.2 بود و اون قسمت mbstring فعال بود

الان روی 7.3 گذاشتم ولی بازم فرقی نکرد

با تشکر یاحق

لینک ارسال

خطای (Error 500) یا همان خطای Internal Server Error به معنای "خطای سرور داخلی" می‌باشد. این خطا یکی از کدهای وضعیت HTTP است که به عنوان خطا شناخته میشه.

پست زیر رو مطالعه کنید:

مشکل شما تو لاین 1156 این مسیر هستش : /home/ircfc/public_html/init.php

لطفا مسیر گفته شده را بررسی کنید و مشکل رو بررسی کنید.و یا اگه بک اپ دارید فایل init.php رو بازیابی کنید.

این اروری که شما مشاهده میکنید برای قسمت پوشه ها File ها هست که حالا به هر نحوی دچار مشکل شده هست.

پیشنهادی : جهت اطمینان بیشتر از نیازمندی های IPS فایل مقابل ( ips4.php     ) رو دانلود و یه جایی تو هاستتون اپلود کنید . و نیازمندی هارو چک کنید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

بخشی از خطاهای شما مربوط به سیستم Redis Config هست که باید بررسی کنید چه عملی انجام داده اید که باعث تداخل شده و همچنین بخشی دیگر مربوط به خطای اپگرید خودکار هست که عملا در نسخه نال این توابع بسته شده اگر به صورت کوتاه مدت به پنل میتوانید دسترسی داشته باشید ارسال داده به اینویژن رو غیر فعال کنید اگر نه آخرین بک آپ رو بازگردانی کنید و این بخش ها رو غیر فعال کنید

ضمنا فکر کنم  base64 decod  روی هاست شما غیر فعال هست

لینک ارسال

با توجه به تجربه خودم اگر برنامه ، پوسته و افزونه ایی که ناسازگار با سیستم هست رو نصب نکنید هیچ وقت هیچ وقت با مشکل و ارور مواجه نخواهید شد حتی اگر از آخرین ورژن IPS با نسخه PHP 5.6 هم که استفاده کنید بازم سایت بالا میاد و اکثر موارد کار میکنه ولی اینکه گاهی اوقات به صورت ناگهانی سیستم تون با ارور مواجه میشه تنها دلیلش فقط از سمت سرور شماست که یا داره از طرف خود مدیریت کل سرویس ها بروز میشن و یا تغییراتی صورت گرفته که روی انجمن تون تاثیر گذاشته ! و همیشه هم میگن از سمت ما مشکلی وجود نداره و من هم روی یکی شون رو با تست کم کردم ! چگونه ؟ همون جا فول بک آپ گرفتم و روی ومپ با همون مقادیر PHP , MySQL  تست کردم که به درستی سایت اومد بالا و مشخص شد که سرورهاشون رو آپدیت کردن و یه سری از تغییرات و اکستنشن ها رو غیر فعال کردن که به صورت پیش فرض باید اونا فعال باشند .:good2:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 26 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

حتی اگر از آخرین ورژن IPS با نسخه PHP 5.6 هم که استفاده کنید بازم سایت بالا میاد و اکثر موارد کار میکنه

PHP 5.6 از رده خارج شد و الان  7.4 منتشر شده که کلی فیچر مثبت داره PHP7.4 ایشون انبوهی خطا دارند از مقدار memory size گرفته تا خطای تم و خطاهایی کهگفتم هرچند در سیستم IPS برعکس سایر سیستم ها پوسته ناسازگار باعث خطای 500 نمیشه

لینک ارسال

در 5 ساعت قبل، صائب کوهپایه گفته است :

بخشی از خطاهای شما مربوط به سیستم Redis Config هست که باید بررسی کنید چه عملی انجام داده اید که باعث تداخل شده و همچنین بخشی دیگر مربوط به خطای اپگرید خودکار هست که عملا در نسخه نال این توابع بسته شده اگر به صورت کوتاه مدت به پنل میتوانید دسترسی داشته باشید ارسال داده به اینویژن رو غیر فعال کنید اگر نه آخرین بک آپ رو بازگردانی کنید و این بخش ها رو غیر فعال کنید

ضمنا فکر کنم  base64 decod  روی هاست شما غیر فعال هست

سلام

خدا قوت خوبید؟

با تغییر php به 7.3 مشکل حل شد!

ارسال داده غیرفعال هستش و فعال نکردم!

این گزینه base64 decod باید از کجا فعال کنم یا باید به هاستینگ بگم فعال کنه؟

با تشکر یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...