رفتن به مطلب

نام سایت در تب مرورگر

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

چند روزی هست که که اسم انجمن مثل تصویر زیر در تب مرورگر نمایش داده نمیشه:

Usntitled.png.45ea5be3f2c03a6da9e83dc3ca1ef5db.png

از طریق ویرایشگر زنده متا تگ هم استفاده کردم فایده ای نداشت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا )  از قسمت ( سیستم > پیکربندی عمومی > نام سایت ) کاملا مطمئن باشید که همه چی درسته و اشتباهی رخ نداده. و همچنین نام رو باید بدون رشته کد وارد کنید.

پیشنهاد میشه اسم رو به یک اسم فرضی تغییر بدید ذخیره کنید و بعد دوباره اسم انجمنتون رو بذارید ذخیره کنید.

دوما ) متا تگ ها رو بصورت دستی و صحیح تنظیم کنید.

و در مرحله آخر که دیگه هیچ راهی نبود، در ویرایشگر قالب از کدهای قسمت globalTemplate پیشنهاد میکنم یه بک آپ بگیرید و در همون سطرای اول داخل <head> مابین <title> </title> بجای محتوای نوشته شده نام انتخابی انجمنتون رو به فارسی وارد کرده و ذخیره کنید.

<title>{expression="output.getTitle( $title )"}</title>

لینک ارسال

در 53 دقیقه قبل، sarvin_pakzad گفته است :

و در مرحله آخر که دیگه هیچ راهی نبود، در ویرایشگر قالب از کدهای قسمت globalTemplate پیشنهاد میکنم یه بک آپ بگیرید و در همون سطرای اول داخل <head> مابین <title> </title> بجای محتوای نوشته شده نام انتخابی انجمنتون رو به فارسی وارد کرده و ذخیره کنید.

<title>{expression="output.getTitle( $title )"}</title>

دستتون درد نکنه. نگو همین تیکه کد رو اشتباها پاک کرده بودم که بعد از گذاشتنش درست شد. =D>

لینک ارسال

البته یه وقت ناراحت نشید ولی خیلی دستکاری می کنید کد های IPS رو که در موقع آپگرید یا با ارور بر می خورید یا بعد از آپگرید به صورت پیش فرض برمی گرده ! که این رو تجربه کردم میگم 😀

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...