رفتن به مطلب

ممبر وی ای پی

ارسال های توصیه شده

سلام . خسته نباشید یکم با ستینگ مارکت ور رفتم ولی هر کاری کردم نتوستم یه محصول درست کنم که کاربر با خریدش به یه گروه کاربری تغییر رنک پیدا کنه و بعد از تعداد روز مشخص شده به حال قبل برگرده 

تمام حالت هارو امتحان کردم یا بعد از تعداد روزا برنمشگت یا اصلا بعد از خرید تغییری نمیکرد یا ... هر روشی امتحان کردم یه مشکلی داشت میشه یه راهنمایی کنید یا بگید اصلا این سالمه یا نه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

تا جایی که من اطلاع دارم و تست کردم با خرید اگر شرط ارتقا برقرار باشه به گروه بعدی میره و در صورتی که در طی مدت تعیین شده  فاکتور پرداخت نکرده باشه شما اگر لغو فاکتور بزنید برمیگرده به گروه اولیه

لینک ارسال

خانم پاکزاد وقتی ما میایم و یه اشتراک یک ماهه درست میکنیم چرا قسمتی نداره که بخوای تعیین کنی بعد چند روز این اشتراک تموم میشه؟ اگه میشه در این باره هم توضیح بدین

یا شایدم هست من ندیدم. 

لینک ارسال

سلام ممنون جواب دادن ولی تمام این روش هارو رفتم و اون گزینه های اتمامو اینارو هم زدم ولی خب بازم نه تغییر نمیکنه ولی شاید به دلیل باشه که یوزر هارو دستی وارد کردم نه از طریق خرید مستقیم انتقال داده شدن

لینک ارسال

بله دلیل اینه که شما این کار رو بصورت manual انجام میدید. این کار باید بصورت طبیعی و روند عادی پیش بره تا نتیجه حاصل بشه.

لینک ارسال

اها ممنون از راهنماییتون . الان خودم یه یوزر تست شارژ کردم گزاشتم رو یه روز ببینم تا فردا کار میکنه یا نه 

@sarvin_pakzad 

سلام دوباره همنطور که گفتم یه اشتراک یک روزه درست کردم ولی الان دو روز گزشته دقیقا ولی  یوزر به رنک قبلی بر نگشت و اشتراک رو هم خریداری کردم نه دستی وارد کردم همجور که گفتید 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.