رفتن به مطلب

تغییر آدرس انجمن ها

vahid29

ارسال‌های توصیه شده

سلام بعد از اینکه طبق آموزش زیر لینک ها بازنویسی شد و فایل .htaccess در محلی که انجمن نصب هست اپلود کردم  بعد از ادرس سیایت لینکها اینجوری شد forums/forum/4-famous-poets/ 

forums محلی که ثاب دامین ، اما چطور میشه کلمه forum رو از لینکها حذف شد 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکلتون رو در قسمت https://IPSFarsi.com/forums/forum/196-سوالات-و-مشکلات-پیرامون-نسخه-44/ بیان کنید

انتقال یافت

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 10 دقیقه قبل، vahid29 گفته است :

اما چطور میشه کلمه forum رو از لینکها حذف شد

برای این کار باید وارد پنل بشید و از بخش جستجو seo را سرچ کنید , و در نهایت گزینه [روبرو] اختصاصی سازی آدرس های بهینه شده را انتخاب کنید و عبارت forum  را از بخش های مختلف آدرس ها حذف کنید

لینک ارسال

@vahid29 در قسمت بالای پنل مدیریت seo رو تایپ کنید و طبق عکس زیر گزینه دوم، اختصاصی سازی آدرس های بهینه شده رو انتخاب کنید نه سئو سایت.

42.thumb.jpg.899c5fa8a205cc131468123c906d3280.jpg

لینک ارسال

توصیه میکنم بجای اینکار که به لینک ها دست بزنید و به کلی انجمن تون بهم بریزه ؛ انجمن تون رو از زیر دامنه به ساب دامنه انتقال بدید تا لینک هاتون به صورت صحیح خوانده بشه

مثلا فولدر forums که در public_html هست و شامل فایل های انجمنه رو به خارج از فولدر public_html انتقال داده و آدرس جدید را در فایل conf_global.php به صورت https://forums.YOURSITE.com 

وارد کنید و پس از پایان عملیات از منوی ادمین پنل روی گزینه پشتیبانی واقع در سمت چپ بالا کلیک کنید و گزینه دوم موردی برای من کار نمی کند را زده تا سیستم کش را به صورت کامل پاک کند و لینک ها اتوماتیک تصحیح شوند !

بعد از تغییر لینک ها اینطوری میشن مثلا :

YOURSITE.com/forums/forum/4-beauty-and-healing

لینک بالا زیر دامنه هست که پس از انتقال به ساب دامنه به صورت زیر میشه که استاندارد و اصولش هم همینه !

forums.YOURSITE.com/forum/4-beauty-and-healing

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 8 ساعت قبل، vahid29 گفته است :

این بخش که گفتید در بخش سئو نیست 

چون که باقی حرف من که نوشته بودم در نهایت گزینه [روبرو] اختصاصی سازی آدرس های بهینه شده را انتخاب کنید رو دقت نکردید

در 3 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

توصیه میکنم بجای اینکار که به لینک ها دست بزنید و به کلی انجمن تون بهم بریزه

به صورت کلی اگر رعایت کنن به هیچ عنوان بهم نمیریزد و برای کسی که در ساب دامین میخواهد از فقط از فروم استفاده کند مشکلی نیست.ضمن اینکه آدرس ایشون http://c***.ir/forums/forum/ هست و کافیه به جای بخش دوم که forum هست هر عنوانی که تمایل دارد ذکر کند

پوشه به صورت کلی بهتره.اگر فاکتور های بهنیه سازی سایت رو مطالعه کرده باشید، فاکتور های زیادی در سطح دامنه هستند.وقتی صفحه ای ایجاد میشه، از فاکتور های در سطح دامنه هم، بهش سهم میرسه و فاکتور های در سطح دامنه مستقیما در رتبه صفحات اون دامنه تاثیر گذارند.اما وقتی روی ساب دامین می برید، دارید این بچه ها رو (صفحات) از سهم ارث پدریشون (دامنه) محروم می کنید.شما با استفاده از تکنیک های زیادی و لینک های داخلی، می تونید تا حدودی ارزش و نزدیکی ساب دامینتون رو به دامنه نزدیک کنید و به گوگل بفهمونید که این ساب دامین، بخشی از همین دامنه از نظر اعتبار و رتبه هست. استفاده از ساب دامین رو فقط موقعی که محدودیت فنی دارید یا کلا خیلی خیلی تفاوت در موضوع و اساس وب سایت شما وجود داره (نه بخاطر افزودن یک دسته و گروه بی ربط به دسته های فعلی) یا اصلا دوست دارید و از سر عشق و علاقتون به ساب دامین، میخواید روی ساب دامین تمرکز کنید، پیشنهاد می کنم.استدلال غلط و یک بعدی دیگه ای هست و اونم اینه که، چون سایت های تخصصی در نتایج گوگل، نتیجه بهتری گرفتند، بنابراین، بهتره برای هر ساب دامین، یک موضوع تخصصی داشته باشید.این حرف نه فقط برای ساب دامین، بلکه برای دامنه جدا هم به وفور استفاده میشه.

لینک ارسال

• وحید نامنی عنوان را به تغییر آدرس انجمن ها تغییر داد

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...