رفتن به مطلب

کلید محافظت CSRF مطابقت ندارد

ارسال های توصیه شده

سلام.

• از آدرس انجمن معلومه که موقع لاگین شدن این خطارو دریافت می کنید. از ادمین دسترسی هارو بررسی کنید. گرچه من نگا کردن خطایی ندیدم
  • قالبی که استفاده می کنین رو به روزرسانی کنین. اگه مشکل حل نشد با قالب دیفالت هم این مشکل رو بررسی کنین
  • احتمالا بخاطر نال بودن IPS سرورتون اجازه استفاده رو نمیده
  • اگه اخیرا این مشکل پیش اومده ببینین چه برنامه یا افزونه ای نصصب کردین
  • از داخل هاست دسترسی پوشه رو روی 777 یا 755 ست کنید ببین حل میشه یا نه

چون مشکلتون رو توضیح ندادید مجبور شدم این راه حل هارو بیان کنم. از ادمین لاگهای خطا رو ارسال کنین تا مدیران و دوستان بتونن کمکتون کنند

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

طوری اسکریت شات گرفتین که اصلا به زور میشه خوندش. طبق تصویر سیستم شمارو به عنوان اسپم تلقی میکنه.

دقیقه شما چه کاری انجام میذید که این خطارئ دریافت میکنید؟

لینک ارسال

اگر در صفحه خطاهای سیستم ، خطاهایی با نوع spam-service وجود داره زیاد اهمیت ندید این خطاها برای زمانی هست که اسپمر ها می خوان در انجمن ثبت نام کنند اما با توجه به هسته پیشرفته سیستم ازشون جلوگیری میشه و اگه دقت کنید کد خطای 401 که به unauthorized 401 معروفه داخل پیام هست که نشانگر همینه !

اما مشکل شما ! چند تا دلیل اصلی داره که یکی از مهم ترین هاش سازگاری پوسته با خود نسخه IPS هست که از این لینک > Theme Differences < می تونید تفاوت های نسخه به نسخه پوسته موردنظرتون رو ببینید تا اگر قسمتی از پوسته مشکل داشت بتونید حل کنید که این لینک هم برای کسایی که پوسته طراحی کردند و می فروشند توصیه میشه که خطاهاشون رو رفع کنند. و شما هم بهتره از آخرین نسخه IPS و پوسته سازگار تری رو برای انجمن تون در نظر بگیرید !

لینک ارسال

پوسته behemoth هست که فکر کنم ارسال کنندش خودتون بودید.

من همه افزونه‌ها و فایل‌ها و  سایت ساز و.. رو از همینجا دریافت می‌کنم

در 3 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

دقیقه شما چه کاری انجام میذید که این خطارئ دریافت میکنید؟

ورود از طریق گوگل رو فعال کردم. برای این که ببینم ایجاد شده یا نه از حسابم خارج شدم.

هنگام ورود این پیغام رو دیدم

یک اکانت تست هم درست کردم

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، sardarkh گفته است :

ورود از طریق گوگل رو فعال کردم. برای این که ببینم ایجاد شده یا نه از حسابم خارج شدم.

هنگام ورود این پیغام رو دیدم

یک اکانت تست هم درست کردم

احتمالا خطا هم مربوط میشه به همین ورود از طریق گوگل که شاید یه جایی از تنظیمات رو اشتباه انجام دادید !

لینک ارسال

ولی اکانت به درستی ایجاد شد.

ولی یک اکانت دیگه ads@gmail.com ایجاد شده که اسپمه.

آیا مربوط به اونه؟؟

لینک ارسال

در 21 دقیقه قبل، sardarkh گفته است :

ولی یک اکانت دیگه ads@gmail.com ایجاد شده که اسپمه.

این اکانت رو من به صورت تستی وارد کردم تو انجمنتون که ببینم خطایی دریافت میکنم یا نه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.