رفتن به مطلب

برای شروعی حرفه ای آماده اید ؟!

سایت ساز IPSنسخه ۴/۴/۱۰
فارسی ساز IPS ۴.۴نسخه ۶
تاریخ هجری شمسینسخه ۴.۷.۳

توجه کنید برای دانلود فایل های اختصاصی باید سایت خود را ثبت کنید. اطلاعات بیشتر.

جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
CHRIS-7

آموزش کادربندی اطلاعات کاربری در پست ها (جدید)

پست های پیشنهاد شده

قالب من villain هست . من تمامی مراحلی که فرمودید با دقت انجام دادم ولی به این شکل دیده میشن .لطفا راهنمایی کنید

x.jpg

ویرایش شده توسط lawyer

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 37 دقیقه قبل، lawyer گفته است :

قالب من villain هست . من تمامی مراحلی که فرمودید با دقت انجام دادم ولی به این شکل دیده میشن .لطفا راهنمایی کنید

x.jpg

شما کد های استایل رو هنوز در custom.css قرار نداید!

ویرایش شده توسط CHRIS-7
  • پسند 2

لینک به ارسال

درست شد. خیلی لطف کردید❤️ . class name کد قبلی رو نبسته بودم

ویرایش شده توسط lawyer

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

چجوری حالت اولی رو فعال کنم؟

هر سه حالت یک جوره ، و مطابق با خود سیستم IPS هست اگر فقط اون نماد Thumb Up رو می خواید کد زیر رو بجای کد بالایی در Postcontainer قرار دهید !

<ul class="chris_Author_Icons"><li><div class="chris_Author_Icons_Icon chris_Author_Icons_Icon_Posts" data-ipstooltip="" _title="{lang="__api_forums_posts"}"><i class="fa fa-comments" aria-hidden="true"></i><span class="topic_icon_numtext">{number="$comment->author()->member_posts"}</span></div></li><li>{{if $comment->author()->pp_reputation_points > 0}}<a href='{url="app=core&module=members&controller=profile&id={$comment->author()->member_id}&do=reputation" seoTemplate="profile_reputation" seoTitle="$comment->author()->members_seo_name"}' target="_blank"><div class="chris_Author_Icons_Icon chris_Author_Icons_Icon_RepPos" data-ipstooltip="" _title="{lang="archive_topic_rating"}"><i class="fa fa-thumbs-up" aria-hidden="true"></i><span class="topic_icon_numtext">{number="abs( $comment->author()->pp_reputation_points )"}</span></div></a>{{endif}}</li><li><div class="chris_Author_Icons_Icon chris_Author_Icons_Icon_Win" data-ipstooltip="" _title="{lang="members_days_won_count"}"><i class="fa fa-trophy" aria-hidden="true"></i><span class="topic_icon_numtext">{number="$comment->author()->getReputationDaysWonCount()"}</span></div></li></ul>

• پسند 1

لینک به ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا به ما در درک نحوه استفاده از آن کمک کند. سیاست حریم خصوصی.