رفتن به مطلب

ماژول آماربازدیدکنندگان

panjoohaft

ارسال‌های توصیه شده

سلام و وقت بخیر

اقا من هرچی گشتم نتونستم توی همین انجمن و خارج از اینجا، امار بازدیدکنندگان برای انجمنم پیدا کنم!

اون چیزی که چند نفر این پست رو دیدن رو کار ندارما!

منظورم اینه نشون بده امروز چند نفر از انجمن دیدن کردن. روزانه، هفتگی، ماهانه و امار کلی...

و یه سوال دیگه اگه کسی میدونه بگه، اگه انجمن رو برای یک وبسایت جوملایی نصب کرده باشم، و پوشه ای که این فوروم توش نصب شده، یکی از پوشه های جوملا باشه، و روی اون سایت جوملایی، یک ماژول امارگیر نصب کرده باشم، اماری که میده، شامل فوروم هم میشه؟ یعنی هر باری که ادرم وبسایتم بیاد میشمره، یا فوروم چون خودش یه چیز مجزاست، کلا داستانش فرق داره!؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

توی IPS وقتی دارید کد گوگل آنالیز رو وارد میکنید یعنی دیگه تمام دیتا رو میتونید از اونجا بخونید همچنین یک بخش امار در پنل ادمین موجوده که اطلاعات سر انگشتی بهتون میده.برای هر سیستم آمار فرق میکنه ،جوملا یا سایر سیستم ها هم  فرقی نداره 

لینک ارسال

سلام مجدد

دوست من یعنی میفرمایید فقط از طریق گوگل انالیز بررسی کنم آمارمو!؟ راه بهتری وجود نداره!؟

الان بعنوان مثال این آمار وبسایت منو نشون میده:

http://radio-salamaty.com/a

ولی وقتی بررسی میکنم تعداد بازدید تاپیک ها و مطالب دیگه ی سایت رو، چندان تغییر نکرده! عملا نمیدونم چجوری باید بفهمیم که دقیقا چند نفر امروز از این سایت ما بازدید میکنن!

ممکنه اطلاعات مناسب در اختیار من و همه عزیزانی که اطلاعات کافی ندارن قرار بدین لطفا!؟

ممنون از شما

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

در 6 ساعت قبل، panjoohaft گفته است :

دوست من یعنی میفرمایید فقط از طریق گوگل انالیز بررسی کنم آمارمو!؟ راه بهتری وجود نداره!؟

راهی که شما در لینک فوق نشون دادید، آماری هست که اصلا قابل اتکا نیست چون شما همین طوری صفحه رو refresh کنید شمارشگر بالا می ره مگر با تنظیمات خودتون. اگر آمار دقیق می خواید که استفاده از گوگل و سایت های مشابه آمار گیر هست. اگر آمار دقیق نمی خواید و این مدلی مد نظر دارید می شه از اسکریپت های آماده ای که توی سایت های دانلود اسکریپت هست استفاده کنید و به جای گوگل آنالیز قرار بدید.

موفق باشید

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در 9 ساعت قبل، panjoohaft گفته است :

فقط از طریق گوگل انالیز

اگر دقت کنید گفتم توی پنل ادمین بخشی به نام آمار دارید که میتونید از اونجا هم چک کنید

لینک ارسال

در در 13 فروردین 1399 در 00:34، صائب کوهپایه گفته است :

گفتم توی پنل ادمین بخشی به نام آمار دارید که میتونید از اونجا هم چک کنی

سپاس گزارم...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...