رفتن به مطلب

مشکل استفاده از Cloudflare

Arash.Ranjbar

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

من دیروز از cloudflare استفاده کردم و تمام مراحل رو پیش رفتم تا اینکه تونستم سایتمو متصل کنم. ولی از صب که می خوام سایتمو باز کنم یا باز نمیشه یا خطای 523 رو میده. ساب دامینمم که انجمن روش نصبه به کل داون شده. از مطالب آموزشی هم استفاده کردم و رکوردهای ساب دامین رو هم به DNS کلودفلر وارد کردم ولی همچنان مشکلم پابرجاست. دوستان نظر یا تجربه ای در این باره دارند؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکل برمیگرده ب خود هاستینگ های ایران که نمی تونن به کلود فلیر وصل بشن کلن سرور هایی که توی ایران هستن برای وصل شدن به کلود فلیر ب مشکل بر می خورن. دلیلشم اینه ک کلود فلیر در ایران سرور نداره توصیه می کنم از مشابه ایرانی این سرویس ها مثل arvancloud استفاده کنید!

لینک ارسال

آخه هاست بنده داخل ایرانه دلیل استفاده از کلودفلر خدمات دهی به کاربرای خارجیه. ارون کلود هم برای کسایی مناسبه که هاستشون خارجه

لینک ارسال

بله حرف شما هم درسته ولی کلن کلودفلیر با ایران قرار دادنداره یا سروری رو تو ایران یا حتی اطرافشم نداره برا همین بیشتر وقت ها هاست نمی تونه با سرویس کلودفلیر ارتباط برقرار کنه، من همون سرویس ایرانی رو پیشنهاد می کنم

لینک ارسال

در در 8 فروردین 1399 در 15:02، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام.

من دیروز از cloudflare استفاده کردم و تمام مراحل رو پیش رفتم تا اینکه تونستم سایتمو متصل کنم. ولی از صب که می خوام سایتمو باز کنم یا باز نمیشه یا خطای 523 رو میده. ساب دامینمم که انجمن روش نصبه به کل داون شده. از مطالب آموزشی هم استفاده کردم و رکوردهای ساب دامین رو هم به DNS کلودفلر وارد کردم ولی همچنان مشکلم پابرجاست. دوستان نظر یا تجربه ای در این باره دارند؟

اگه میتونید اسکرین شات از ارورتون و صفحه اول کلود فیر ارسال کنید

لینک ارسال

سلام.

من تا یه حدی با تنظیمات پنل cloudflare ور رفتم و تونستم یه خورده مشکلمو حل کنم. الان تنها مشکلی که دارم باز نشدن ساب دامین با w است. در کل دامین اصلیم هم با w و هم بدون w باز میشه ولی ساب دامینم فقط بدون w باز میشه

تصویر پنل کلودفلر:

تصویر ارور:

2.thumb.png.85cfef944ce1571a88ceccbc8b96a7a2.png

ویرایش شده توسط Arash.Ranjbar
لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام.

من تا یه حدی با تنظیمات پنل cloudflare ور رفتم و تونستم یه خورده مشکلمو حل کنم. الان تنها مشکلی که دارم باز نشدن ساب دامین با w است. در کل دامین اصلیم هم با w و هم بدون w باز میشه ولی ساب دامینم فقط بدون w باز میشه

تصویر پنل کلودفلر:

1.png.7b65a9fb6aa6db9d0b3c0fbd64259ed3.png

تصویر ارور:

2.thumb.png.85cfef944ce1571a88ceccbc8b96a7a2.png

تغییراتی که در هاست انجام میشه در اکثر موارد بخصوص در بخش Zone Editor نیازمند مدت زمانی هست که تغییرات در سرور های مربوطه با توجه به حجم بالای اطلاعات و سرعت سیستم سرورها ثبت بشه و نباید انتظار داشت همان لحظه تغییرات مربوطه را دید !

ضمن اینکه الان که مشاهده میکنم مشکل خاصلی نمی بینم و حتی انجمن تون به صورت HTTPS بدون ارور باز میشه !

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

تغییراتی که در هاست انجام میشه در اکثر موارد بخصوص در بخش Zone Editor نیازمند مدت زمانی هست که تغییرات در سرور های مربوطه با توجه به حجم بالای اطلاعات و سرعت سیستم سرورها ثبت بشه و نباید انتظار داشت همان لحظه تغییرات مربوطه را دید !

چهار روز این مشکل رو داشتم. یعنی تو چهار روز اطلاعات منتقل نشده؟

در 17 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

ضمن اینکه الان که مشاهده میکنم مشکل خاصلی نمی بینم و حتی انجمن تون به صورت HTTPS بدون ارور باز میشه !

مجبور شدم dns هارو به حالت اولیه برگردونم تا ببینم مشکل از هاسمه یا نه به این خاطر اروری مشاهده نکردین.

لینک ارسال

البته یه مورد هست که نمیدونم ولی شاید عمل کنه لینک زیر رو ببین در مورد php گفتم که اگه (alt-php73) باشه برای کلود لینوکسی هست و اگه بدون کلود میخوایید (ea-php73).

مشکل در نصب پوسته با حجم بالا

لینک ارسال

برای این موردی که شما میگین ابزارش در سی پنل به دلایل امنیتی که پشتیبانی گفت برداشته شده.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...