رفتن به مطلب

آموزش نصب زرین پال

panjoohaft

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان.

لطفا میشه بگین من این زرین پال رو چجوری باید نصب کنم؟

یه فایل از سایت گرفتم، که توش فقط فایل applications هستش.

یه فایلم از خود سایت زرین پال گرفتم. اینم بردم توی پوشه اصلی خود فوروم اکستراکت کردم، هیچی نشد! اون payment method هم توش چیزی به نام زرین پال نیومد!

لطفا یه توضیح کامل و فایل نصبی و ... تو یه تاپیک بذارین، من انقدرگشتم و رفتم این صفحه اون صفحه، هیچی پیدا نکردم!

صادقانه گم، 4-5 بار گفتم بذار بگردم پیداش کنم دیگه ایندفعه، ولی هربار بعد از چند ساعت، نا امید شدم!

قطعا برای شما کار خیلی ساده ای هستش، ولی من نتونستم پیدا کنم.

نمیدونم چکارشون کنم! اصن اسیر شدیم بخدا!

محبت کنید، یکی راهنمایی کنه! مرسی!

سلام مجدد

این رو هم اضافه کنم که آموزشی که توی اپارات بود رو هم دیدم. فایل رو توی پوشه nexus  اکسترکت کردم، ول همچنان خبری نیست که نیست! اصلا توی روش های پرداخت، نمیاره واسم زرین پال رو!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

ابتدا فایل درگاه زرین پال رو دانلود کنین و بعدش وارد هاستتون بشید و به قسمتی که انجمن رو نصب کردین وارد بشین.  و در مسیری که انجمن رو نصب کردین آپلود کنین و اونجا اکسترکتش کنین. بعد این کار در هاستتون وارد مسیر زیر بشین:

applications > nexus > sources > Gateway

در این مسیر فایل Gateway.php رو ویرایش کنین و کد زیر رو مثل تصویر در داخل کدها قرار بدین:

'Zarinpal'        => 'IPS\nexus\Gateway\Zarinpal',

ds.png.b01c52604b8ec60a137315e478723a40.png

خب حالا وارد ادمین IPS بشین و مسیر زیر رو ادامه بدین:

ادمین > فروشگاه > پرداخت ها > تنظیمات

در تب "ارز" تو این قسمت تو فیلد واحد پولی IRR رو اضافه کنین. حالا به تب "روشهای پرداخت" برین و با زدن دکمه جدید گزینه زرین پال رو انتخاب کنین و بعدش کد مرچنت و تنظیمات رو وارد کنین و ذخیره رو بزنین.

**اگر در حین انتخاب گزینه زرین پال با خطایی مواجه شدین بدونین که یجای کار رو اشتباه رفتین. در ضمن مثل عکس ارسالی حرف اول زرین پال رو کوچیک بنویسین.

موفق باشین

لینک ارسال

سلام. تشکر فراوان بابت توضیح جامعتون.حل شد. خدا خیرتون بده! قشنگ دو سه ماهه حد اقل دنبالش بودم! آخر دیگه گفتم بیام اینجا بپرسم!

دمتون گرم.

سال خوب و پر ازسلامتی و رسیدن به آرزوهاتون رو برای همه ی اعضا آرزو دارم...

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...