رفتن به مطلب

برای شروعی حرفه ای آماده اید ؟!

سایت ساز IPSنسخه ۴/۴/۱۰
فارسی ساز IPS ۴.۴بیلد ۵
تاریخ هجری شمسینسخه ۴.۷.۳

توجه کنید برای دانلود فایل های اختصاصی باید سایت خود را ثبت کنید. اطلاعات بیشتر.

جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...
CHRIS-7

آموزش افزودن جزئیات تعداد بازدید و پاسخ به توضیحات تاپیک ها

پست های پیشنهاد شده

در این آموزش " افزودن جزئیات تعداد بازدید و پاسخ به توضیحات تاپیک ها " را برای شما آموزش خواهم داد. (بدون نیاز به نصب افزونه Rahina Topic Stats)

Capture11.JPG.7fc18b4d0c327141e747aea84b5c34da.JPG

 

ابتدا به مسیر : ادمین پنل > شخصی سازی > پوسته ها  > کلیک بر روی آیکون </> یا همان ویرایش Css , Html  - سپس در فیلد جستجو عبارت ask_byline_no_date را وارد کنید و قالب topic را پیدا و کلیک کنید در محتویات صفحه با دقت بسیار موارد زیر را انجام دهید.

این کد ها را پیدا

{lang="byline_itemprop" htmlsprintf="$topic->author()->link()"} <span class='ipsType_light'>{datetime="$topic->start_date"} {lang="in"} <a href="{$topic->container()->url()}">{$topic->container()->_formattedTitle|raw}</a></span>

و با کد های زیر جایگزین کنید

<span data-ipstooltip="" _title="{lang="archive_topic_starter"}"><i class='fa fa-user'></i> {$topic->author()->link()|raw}</span> . <span data-ipstooltip="" _title="{lang="topic_started"}"><i class='fa fa-clock-o'></i> {datetime="$topic->start_date"}</span> . <span data-ipstooltip="" _title="{lang="total_views"}"><i class='fa fa-eye'></i> {$topic->views}</span> . <span data-ipstooltip="" _title="{lang="support_history_total_replies"}"><i class='fa fa-comments'></i> {$topic->posts-1}</span> . {lang="in"} <a href="{$topic->container()->url()}">{$topic->container()->_formattedTitle|raw}</a></span>

و در مرحله آخر هم اگر دقت کرده باشید نام کاربری با تاریخ روز تاپیک یا پست ها جابه جا هست که برای حل این مشکل در تمامی قسمت ها  کد زیر را در custom.css در تب CSS وارد کرده و ذخیره کنید.

html[dir="rtl"] time {
    unicode-bidi: embed;
}

:i_am_so_happy:

ویرایش شده توسط CHRIS-7
  • پسند 1
  • تشکر 1

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا به ما در درک نحوه استفاده از آن کمک کند. سیاست حریم خصوصی.