رفتن به مطلب

محدود کردن حجم آپلود کاربران در بخش دریافت ها

Mnsr

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز 😇

بنده سعی میکنم تمامی فایل های بخش دریافت رو در هاست دانلودم آپلود کنم. به این صورت که هنگام آپلود فایل از گزینه (افزودن فایل از آدرس وبگاه) استفاده میکنم و لینکم رو وارد میکنم.

سوال یک: برای سایر کاربران گزینه (افزودن فایل از آدرس وبگاه) نمیاد و باید مستقیم فایل رو وارد کنند. از چه قسمتی چنین دسترسی رو باید به سایر کاربران بدم؟ (از بخش گروه های کاربری چنین گزینه ای پیدا نکردم)

سوال دو: چطور میشه حجم آپلود بخش دریافت رو کاهش داد؟ کاربران عادی میتونن تا سقف 150 مگ آپلود کنند. از بخش ( گروه های کاربری > مطالب ) گزینه های متنوعی برای تنظیم حجم آپلود پیوست ها در مطالب وجود داره اما شامل بخش دریافت ها نمیشه. 

دوستان لطفا راه هایی به ذهنتون میرسه رو ارائه بدین. ممنونم 😍

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

در رابطه با سوال اولتون وارد گروههای کاربری شین و در تب دریافت تیک گزینه "توانایی ارسال آدرس وبگاه ؟" رو فعال کنید.

در رابطه با سوال دومتون وارد گروههای کاربری شین و در تب مطالب تیک گزینه اول رو بزنین. در این حالت دو بخش براتون میاد که در بخش دوم مقدار فضایی که میخواین بدین رو اعمال کنین.

ضمنا بخش اول برای کل فضایی هست که به هر کاربر اختصاص میدین و بخش دوم فضایی هست که در هر پست میتونه آپلود کنه. مثلا شما تو بخش اول برای هر کاربر 100 مگ فضا تخصیص میدین و در بخش دوم 20 مگ فضا. حالا اگه کاربر تو 10 تا پست مقدار کل فضاش 1 مگ مونده باشه دیگه نمیتونه تو پستها که تا 10 مگ مشخص کردین فایل آپلود کنه و مجبوره تا 1 مگ پیوست داشته باشه.

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم. باز سوالی داشتین بپرسین دوستان جوابگو خواهند بود.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام.

در رابطه با سوال اولتون وارد گروههای کاربری شین و در تب دریافت تیک گزینه "توانایی ارسال آدرس وبگاه ؟" رو فعال کنید.

در رابطه با سوال دومتون وارد گروههای کاربری شین و در تب مطالب تیک گزینه اول رو بزنین. در این حالت دو بخش براتون میاد که در بخش دوم مقدار فضایی که میخواین بدین رو اعمال کنین.

ضمنا بخش اول برای کل فضایی هست که به هر کاربر اختصاص میدین و بخش دوم فضایی هست که در هر پست میتونه آپلود کنه. مثلا شما تو بخش اول برای هر کاربر 100 مگ فضا تخصیص میدین و در بخش دوم 20 مگ فضا. حالا اگه کاربر تو 10 تا پست مقدار کل فضاش 1 مگ مونده باشه دیگه نمیتونه تو پستها که تا 10 مگ مشخص کردین فایل آپلود کنه و مجبوره تا 1 مگ پیوست داشته باشه.

امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم. باز سوالی داشتین بپرسین دوستان جوابگو خواهند بود.

تشکر میکنم بابت پاسخ دقیق و قابل فهمی که ارائه دادید.

در رابطه با انجمن زیر جوابی دارید که بدید؟

https://IPSFarsi.com/forums/topic/25296-اتصال-هاست-دانلود-به-IPS/

لینک ارسال

خوشحال از اینکه تونستم کمکتون کنم. 

در رابطه با تاپیکی که فرمودین اصلا نظری ندارم. چون کارم برنامه نویسی نیست که بخوام نظر بدم. این مورد رو مدیران و برنامه نویسان این انجمن میتونن راهنماییتون کنن. ضمنا بگم که در مورد این مشکل خیلیا سوال پرسیدن ولی به نتیجه ای نرسیدن. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...