رفتن به مطلب

مشکل با پوسته IPSFarsi v2

ارسال‌های توصیه شده

سلام من این قالبو خریدم

ولی فونت قالب تنظیم نیست

با افزونه مدیریت فونت هم فونت یکان رو انتخاب کردم ولی اثری نداشت

مثل دمو نیست اصلا

jahanbot.ir

نسخه .4.4

رو دانلود کردم

با این اموزش عوض کردم ولی ایکونایه قالب بهم خورد نمایش داده نمیشن

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، jahanbot گفته است :

سلام من این قالبو خریدم

ولی فونت قالب تنظیم نیست

با افزونه مدیریت فونت هم فونت یکان رو انتخاب کردم ولی اثری نداشت

مثل دمو نیست اصلا

jahanbot.ir

نسخه .4.4

رو دانلود کردم

با این اموزش عوض کردم ولی ایکونایه قالب بهم خورد نمایش داده نمیشن

این تاپیک رو ببینید ! قبلا هم کسی مشکل شما رو داشت !!

مشکل فونت قالب

لینک ارسال

با این اموزش مشکل فونت قالبم حل شد ولی ایکونایه قالب بهم خورده و ضربدری شده اگه خوب دقت کنید مخصوص کادر هدر مشکلی رنگ ایکوناش

لینک ارسال

سلام.

برای اعمال فونت قالب طبق این آموزش پیش برین:

ابتدا وارد مسیر زیر بشین:

1. پوسته ها - مدیریت منابع - افزودن منبع - موقعیت های موجود ( global ) - فونت رو آپلود می کنید

2. پوسته ها - بخش ویرایش css ها - custum.css و این کد رو قرار بدید (به اسم فونت در کد زیر دقت کافی کنید)

@font-face {
    font-family: اسم فونت;
    src: url('آدرس') format('woff2');
    font-style: normal;
    font-weight: normal;
}
body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
 font-family:Roboto , IRANSansWeb_UltraLight; 
}

موقعی که فونت رو آپلود کردید اونجا یه آدرسی بهتون نشون میده در کدها بجای "آدرس" قرار میدین و بجای "اسم فونت" اسم فونتی که آپلود کردین رو مینویسین.

موفق باشین

لینک ارسال

@font-face {
    font-family: Vazir;
    src: url('www.jahanbot.ir/uploads/set_resources_5/Vazir.woff') format('woff');
    font-style: normal;
    font-weight: normal;
}
body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
 font-family:Roboto , IRANSansWeb_UltraLight; 
}

این کد رو گذاشتم از مدیریت منابعم هم فونتو اپلود کردم ولی فونت سایت عوض نشد

با این آموزش عوض میشه ولی آیکونایه قالبم بهم میریزه

https://IPSFarsi.com/forums/topic/24815-تغییر-فونت-دستی/

لینک ارسال

ببینید اولا شما فونتی که آپلود کردین آدرسش رو اشتباه داخل کدها قرار دادین. وقتی فونت رو آپلود کردین سمت چپ یه باکس جستجو هست که اگه اسم فایل فونت رو بنویسین براتون فونت آپلود شده رو نشون میده که آدرس فونت هم کنارش نوشته مثل زیر:

{resource="IRANSansWeb.woff2" app="core" location="global"} 

شما در واقع این آدرس رو باید داخل کدها قرار بدین.

در ضمن پیشنهاد میکنم از فرمت woff2 استفاده کنین که من اینجا براتون این فرمت رو پیوست میکنم.

Vazir.woff2

لینک ارسال

در 46 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

در ضمن پیشنهاد میکنم از فرمت woff2 استفاده کنین که من اینجا براتون این فرمت رو پیوست میکنم.

البته یه نکته ریز و مهم رو خدمتتون عارضم که فرمت woff2 با woff تفاوتی ندارند و صرفا woff2 کمی فشرده سازی شده که این فرمت به دلیل جدید بودن ممکنه با بعضی از مرورگر ها بخصوص برای موبایل اصلا کار نکنه و درنهایت بدلیل بروز نبودن خیلی از نرم افزار های موبایل ، کامپیوتر و.... بیشتر کاربرا فونتی با فرمت woff توصیه میشه که پشتیبانی کامل مرورگر ها رو داره !

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...
  • مدیر کل بازنشسته سایت

قالبی که دارید استفاده میکنید فونت فعلیش ایران یکان هست برای چی قصد تغییر دارید؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...