رفتن به مطلب

جلوگیری از حذف تشکر توسط کاربر

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه دوستان

من یک محدودیتی ایجاد کردم برای گروه خاصی که بعد از X تشکر تا یه تایمی نتونند تشکر کنند ولی متاسفانه هر کاربر میتونه برگرده و تشکرهایی که انجام داده رو حذف کنه و مجدد از محدودیت دربیاد و تشکر جدید بزنه :) اگر میشه یک راه حلی بدید که گزینه حذف تشکر یا کلا غیرفعال بشه یا فقط برای مدیران فعال باشه من همه تنظیمات رو چک کردم همچین بخشی نبود که بشه حذف تشکر رو غیر فعال کرد! یادمه رو یکی از قالب هام یه کدی زده بودن دوستان که گزینه حذف تشکر دیده نمیشد همچین چیزیم اگه باشه خوبه ولی اون کد رو متاسفانه دسترسی ندارم الان که ازش استفاده کنم رو قالب جدید

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

برای غیر فعال کردن کلی این ویژگی مسیر زیر رو طی کنین:

ادمین/کاربران/واکنشها

حال گزینه "فعال بودن اعتبارها" رو غیر فعال کنید

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام.

برای غیر فعال کردن کلی این ویژگی مسیر زیر رو طی کنین:

ادمین/کاربران/واکنشها

حال گزینه "فعال بودن اعتبارها" رو غیر فعال کنید

این بخش رو لازم دارم نمیخوام کلا حذف بشه! فقط میخوام کسی تشکر زد دیگه نتونه تشکرشو پس بگیره. شما الان گزینه تشکر روی پست من بزنید بعد یه ضربدر میاد که میتونید تشکرتون رو پس بگیرید این مشکل منه

لینک ارسال

تو گروه کاربری که رفتی یه گزینه هست حذف تشکر غیر فعالش کن

در هم اکنون، gemlove3 گفته است :

تو گروه کاربری که رفتی یه گزینه هست حذف تشکر غیر فعالش کن

درستش اینه

450417920_Screenshot_2020-02-19.png.69bb51d664c3b28f0b50e7fa443a57c2.png

لینک ارسال

خودت اینو تست کن جواب نمیده بازم میشه تشکر رو حذف کرد با اینکه اینجا تغییر امتیاز رو غیرفعال کنیم

یه کدی بدید که تو غالب بزنم و حذف تشکر دیده نشه

در در 30 بهمن 1398 در 01:01، gemlove3 گفته است :

درستش اینه

لینک ارسال

سلام دوست عزیز

وارد شخصی سازی قالب بشید و مسیر زیر رو دنبال کنید تا قالب reputation رو پیدا و باز کنید :

core > front > global

سپس کد پایین رو حذف کنید :

<a href='{$content->url( 'unreact' )->csrf()}' class='ipsReact_unreact {{if $reacted == FALSE}}ipsHide{{endif}}' data-action='unreact' data-ipsTooltip title='{lang="reaction_remove"}'>&times;</a>

با css هم میشه اما اگر راهش رو یاد بگیرن برش می گردونن و دورش میزنن باز

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است :

سپس کد پایین رو حذف کنید :

سلام

ممنون از راهنماییتون

کدی که فرمودید از قالب ذکر شده حذف کردم ولی فقط گزینه ضربدر برای حذف تشکر حذف شده الان اگه روی تشکر بزنند تشکر انجام میشه ولی گزینه حذف تشکر نیست ولی مجدد روی تشکر بزنند تشکرشون حذف میشه

اون css هم بدید بزنم فعلا مشکل حل بشه تا بخوان یاد بگیرند یه راه حلی پیدا میشه :)

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، D4NG3R گفته است :

سلام

ممنون از راهنماییتون

کدی که فرمودید از قالب ذکر شده حذف کردم ولی فقط گزینه ضربدر برای حذف تشکر حذف شده الان اگه روی تشکر بزنند تشکر انجام میشه ولی گزینه حذف تشکر نیست ولی مجدد روی تشکر بزنند تشکرشون حذف میشه

اون css هم بدید بزنم فعلا مشکل حل بشه تا بخوان یاد بگیرند یه راه حلی پیدا میشه :)

در جواب آقای یوسفلاوی که باید بگم که اکثر ایرانی ها اصلا نمیدونن قسمتی هم به اسم Inspect مرورگر هم وجوده و یا اصلا کاربردش چیه و حتی چه جوری کدهای مربوطه را پیدا کنند ؟ 😁

در مورد CSS استایل اون المنت ضربدر هم کد زیر رو در custom.css در انتهای اون قرار داده و ذخیره کنید !

html[dir="rtl"] .ipsReact_unreact {display:none !important;}.ipsReact_unreact {display:none !important;}

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

در مورد CSS استایل اون المنت ضربدر هم کد زیر رو در custom.css در انتهای اون قرار داده و ذخیره کنید !

سلام

این کار رو هم انجام دادم اما بازم تشکر حذف میشه یه بار روی پسندیدن بزنی تشکر اعمال میشه دوباره بزنی تشکر پس گرفته میشه 

چیکار کنیم؟ نمیشه کلا کاری کرد کسی نتونه تشکرشو پس بگیره؟

ببینید من سایر واکنش هارو که رو نسخه های جدید IPS اومده غیر فعال کردم و فقط گزینه پسندیدن گذاشتم الان یه بار که بزنی خودکار همون قلب ارسال میشه و مجدد روی قلبی که ارسال شده بزنی قلبت پس گرفته میشه!

من یک محدودیتی اعمال کردم که گروه کاربری ایکس روزی 3 تشکر بیشتر نتونه انجام بده مشکلم اینه که 3 تشکر تموم میشه میتونند تشکرهای قبلی رو پس بگیرن دوباره تشکر جدید انجام بدند

در در 1 اسفند 1398 در 07:55، علی یوسفلاوی گفته است :

سلام دوست عزیز

میشه شما هم در این مورد بررسی انجام بدید؟

@محمد قاسمی خوبی محمد جان شما هم اگر امکانش هست این موضوع رو یک بررسی انجام بده ممنون عزیزم.

لینک ارسال

درصورت امکان یک یوزر با دسترسی به بخش شخصی سازی ادمین ارسال کنید تا بهتر بشه بررسی کرد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...