رفتن به مطلب
پشتیبانی سایت ساز IPB/IPS فارسی
١۵ سال تجربه، کلیک کن!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من می خوام خودم افزونه درگاه پرداخت idpay رو بسازم دارم چیزایی متوجه می شم ولی با این حال یه جاهایی رو متوجه نمی شم و مشکل دارم می تونید بگید بخش های اصلیش کجان که باید وی رایش کنم؟ من این درگاه رو دارم با ویرایش درگاه pay.ir می سازم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 2 هفته بعد...
  • تیم مدیریت
در در 29 بهمن 1398 در 16:40، Zebcoweb گفته است :

سلام دوستان من می خوام خودم افزونه درگاه پرداخت idpay رو بسازم دارم چیزایی متوجه می شم ولی با این حال یه جاهایی رو متوجه نمی شم و مشکل دارم می تونید بگید بخش های اصلیش کجان که باید وی رایش کنم؟ من این درگاه رو دارم با ویرایش درگاه pay.ir می سازم

درود.

متاسفانه هیچ مستنداتی در رابطه با درگاه پرداخت از سمت IPS ارائه نشده که بشه راهنمایی کرد، همین راهی رو که پیش گرفتید بهترین راه ممکن هستش.

میتونید از @حسن قاسمی نیا هم کمک بگیرید.

لینک ارسال

پس درگاه های دیگه ی ایرانی چجوری ساخته شدن، جناب آقای حسن قاسم نیا کلن آنلاین نیستن چون چند بار پیام خصوصی دادم جواب ندادند

ویرایش شده توسط Zebcoweb
لینک ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام مشکلتون کجاست حقیقتا وقت نمیکنم به انجمن سر کشی کنم درخواست مدیریت هم دادیم به جناب نامنی متاسفانه رد شد دیگه دلیلی نمیبینم بیام با بنده امری بود واتس اپ پیام بدید 09116516722

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.

با افتخار ١۵ سال در خدمت شما هستیم