رفتن به مطلب

نمایش سیستم پاداش دهی در پروفایل

ارسال‌های توصیه شده

سلام. خسته نباشید. سیستم پاداش دهی هست که تو پروفایل هر شخص نشون بده یا اینکه اگه افزونه ای داره رو بگید خیلی ممنون میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 دقیقه قبل، sarvin_pakzad گفته است :

سلام. خسته نباشید. شاید خیلی ها دنبال همچین چیزی هستن یا تاحالا ندیدن 🙂 من اینو تو انجمنی دیدم که سیستمش IPS بود ولی چون ساختنش خیلی سخت و کم یابه. کمتر کسی میره دنبالش. راستش کل نتو گشتم یه همچین آموزشی پیدا نکردم. اگه میتونید آموزش این مدل سیستم پاداش دهی تو پروفایل هر شخص یا اینکه اگه افزونه ای داره رو بگید خیلی ممنون میشم.

logo.png

البته پلاگینش موجوده !

https://IPSFarsi.com/files/file/2740-iawards/

و فقط آیکون های مدالش کاستوم یا شخصی سازی شده !

لینک ارسال

در 6 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

البته پلاگینش موجوده !

https://IPSFarsi.com/files/file/2740-iawards/

و فقط آیکون های مدالش کاستوم یا شخصی سازی شده !

خوب چطوری . چطوری شخصی سازی شده به این شکل ؟؟ و اینکه چطوری ویجت ایجاد کردن که پاداش هر شخص رو سمت راست نشون بده ؟

لینک ارسال

در در 28 بهمن 1398 در 01:28، sarvin_pakzad گفته است :

خوب چطوری . چطوری شخصی سازی شده به این شکل ؟؟ و اینکه چطوری ویجت ایجاد کردن که پاداش هر شخص رو سمت راست نشون بده ؟

تا بحال از این پلاگین استفاده نکردم ولی تقریبا شباهت زیادی نسبت به بقیه افزونه ها یا پلاگین ها داره

اینطور که شما هر تعدادی که مدال بخواهید میتوانید اضافه کنید و برای ویجت هم یا در تنظیمات پلاگین موجوده یا از طریق منوی کشویی که در صفحه اصلی یا هر صفحه ایی از انجمن هست میتوانید اضافه کنید

با توجه به چک کردن سایت مربوطه متوجه شدم که از سیستم myBB استفاده شده و پلاگین درخواستی هم مربوط میشه به همون سیستم نه IPS

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

تا بحال از این پلاگین استفاده نکردم ولی تقریبا شباهت زیادی نسبت به بقیه افزونه ها یا پلاگین ها داره

اینطور که شما هر تعدادی که مدال بخواهید میتوانید اضافه کنید و برای ویجت هم یا در تنظیمات پلاگین موجوده یا از طریق منوی کشویی که در صفحه اصلی یا هر صفحه ایی از انجمن هست میتوانید اضافه کنید

من از پلاگین iaward استفاده کردم . همه جاشو زیرو بم کردم ، اصلا نمیشه همچین ویجتی ایجاد کرد. به احتمال خیلی زیاد نیاز به کد نویسی داره و به یه برنامه نویس حرفه ای و شایدم افزونه یه سیستم دیگه رو با IPS ادغام کردن. 🙂

لینک ارسال

سلام

در افزونه iawards در مرکز مدیریت بخش تنظیمات خود افزونه که برید کاملا همه چیز مشخص هستش

تنظیمات => نمایش => تب دوم مربوط به اون کادری هستش که در اون عکسی که قرار دادید!

به افزونه زیر هم نگاهی بندازید

با تشکر یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...