رفتن به مطلب

مشکل بعد از نصب

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من IPS رو 2 بار نصب کردم ولی باز هم همین اررور رو میده بعد از نصب تویه داشبورد

UnderflowException: lang_not_exists__chart_app (0)
#0 /home/fenixgam/public_html/forum/applications/core/extensions/core/Dashboard/OnlineUsers.php(46): IPS\_Lang->get('chart_app')
#1 /home/fenixgam/public_html/forum/applications/core/modules/admin/overview/dashboard.php(59): IPS\core\extensions\core\Dashboard\_OnlineUsers->getBlock()
#2 /home/fenixgam/public_html/forum/system/Dispatcher/Controller.php(96): IPS\core\modules\admin\overview\_dashboard->manage()
#3 /home/fenixgam/public_html/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(152): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#4 /home/fenixgam/public_html/forum/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run()
#5 {main}

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم همین مشکل رو بعد از نصب داشتم رفتم زبان سایت فارسی نصب کردم و انگلیسی رو پاک کردم درست شد و الانم مشکل با سطح دسترسی ها دارم که وقطی  تنظیمات قالب رو عوض میکنم انجمن خراب میشه :| این نسخه فکر کنم مشکل داره

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

متاسفانه مشکلی هست که در این نسخه ایجاد شده. تا چند روز دیگه نسخه جدید IPS میاد و این مشکل برطرف شده.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در در 10 بهمن 1398 در 16:07، 3Nator گفته است :

منم همین مشکل رو بعد از نصب داشتم رفتم زبان سایت فارسی نصب کردم و انگلیسی رو پاک کردم درست شد و الانم مشکل با سطح دسترسی ها دارم که وقطی  تنظیمات قالب رو عوض میکنم انجمن خراب میشه :| این نسخه فکر کنم مشکل داره

بروزرسانی جدید رو دریافت کنید و مجدد تست کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...