رفتن به مطلب

اشکال در بارگذاری استایل و جاوا اسکریپت انجمن

ارسال‌های توصیه شده

ببخشید وقتی پوسته یا افزونه یا برنامه جدیدی نصب می‌کنم کلا استایل ها و .. از کار می افتند. و چیزی مثل تصویر زیر بوجود می‌آید.1215504648_Screenshot_-_Chrome.thumb.jpg.c69104e335c27f4c8025169fedc6cc64.jpg

با پشتیبانی سایت که تماس گرفتم گفتند:

کاربر گرامی، سطح دسترسی دو مسیر forum.irajdl.ir/uploads/css_built_1 و forum.irajdl.ir/uploads/set_resources_1 توسط اسکریپت شما بروز رسانی می شود.
می بایست این مورد را از سمت اسکریپت تان و به کمک یک برنامه نویس بررسی و رفع نمایید.

ممنون میشم این مشکل رو رفع کنید!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، sardarkh گفته است :

ببخشید وقتی پوسته یا افزونه یا برنامه جدیدی نصب می‌کنم کلا استایل ها و .. از کار می افتند. و چیزی مثل تصویر زیر بوجود می‌آید.1215504648_Screenshot_-_Chrome.thumb.jpg.c69104e335c27f4c8025169fedc6cc64.jpg

با پشتیبانی سایت که تماس گرفتم گفتند:

کاربر گرامی، سطح دسترسی دو مسیر forum.irajdl.ir/uploads/css_built_1 و forum.irajdl.ir/uploads/set_resources_1 توسط اسکریپت شما بروز رسانی می شود.
می بایست این مورد را از سمت اسکریپت تان و به کمک یک برنامه نویس بررسی و رفع نمایید.

ممنون میشم این مشکل رو رفع کنید!

در وهله اول بنظر میاد دو تا اکانت داخل این سایت دارید

در مورد مشکل تون شاید ایراد از قالب تون باشه یا اینکه ناسازگار! - شایدم هاستینگی که دارید زیاد جوابگو نیست که برای خودمم قبلا این مشکل پیش آمده بود !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

باسلام

وقت بخیر

سطح دسترسی پوشه های فوق الان چنده؟

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

سطح دسترسی پوشه های فوق الان چنده؟

755 پوشه

644 فایل ها

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

پوشه ها رو روی 777 و فایل به غیر از index.html رو روی 666 قرار بدید و سایت تون رو چک کنید. در صورتی که درست شد،‌اطلاع بدید.

لینک ارسال

در 50 دقیقه قبل، sardarkh گفته است :

درست نشد.

دوباره به هم ریخت

همانطور که بالاتر عرض کردم مشکل بیشتر از طرف هاستینگ ها هستش یا کانفیگشون درست نیست یا بروز نیستند !

سیستم IPS هم چیز سنگینی نیست که بخواد به سرور فشار بیاره و یا اختلال ایجاد کنه !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در در 8 بهمن 1398 در 00:51، CHRIS-7 گفته است :

همانطور که بالاتر عرض کردم مشکل بیشتر از طرف هاستینگ ها هستش یا کانفیگشون درست نیست یا بروز نیستند !

سیستم IPS هم چیز سنگینی نیست که بخواد به سرور فشار بیاره و یا اختلال ایجاد کنه !

مشکل کاملا از هاستینگ هست.

در در 7 بهمن 1398 در 23:59، sardarkh گفته است :

درست نشد.

دوباره به هم ریخت

یعنی بعد از تنظیم سطح دسترسی درست شد ولی بعدش بهم ریخت؟

اگر این طوریه، هاست شما تنظیماتی داره که مانع از این می شه که IPS بتونه اون بخش ها رو ۷۷۷ کنه. کاری از دست ما بر نمیاد.

لینک ارسال

خیر اصلا درست نشد

در در 9 بهمن 1398 در 09:06، وحید نامنی گفته است :

یعنی بعد از تنظیم سطح دسترسی درست شد ولی بعدش بهم ریخت؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به شخصه فکر می کنم کمکی از دست ما بر نمیاد. مشکلی که شما فرمودید خیلی کم تا الان اتفاق افتاده و هر دفعه با تیکت دادن به پشتیبانی سرور حل شده. ولی برای مورد شما، پشتیبانی سرور تون گفتند که کاری از دست شون بر نمیاد که من فکر می کنم که اتفاقا مشکل از طرف اون ها هست. چرا که نمی شه سیستم IPS روی همه هاست ها به خوبی کار کنه ولی بیاد اذیت کنه و از هوش مصنوعی نداشته اش مثل فیلم های علمی تخیلی استفاده کنه و یهویی سطح دسترسی های خودش رو دچار مشکل کنه روی سرور!

اگر هاست شما برای رفع مشکل تون همکاری نمی کنه، گزینه های دیگه ای مثل تغییر هاست رو در نظر داشته باشید.

با تشکر

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...