رفتن به مطلب

ارسال فایل در پاسخ برای مهمان

ارسال‌های توصیه شده

سلام چطور میتونم گروه کاربری مهمان رو ارتقا بدم که بتونند در پاسخ فایل ارسال کنند الان مثل تصویری که ارسال میکنم هست

الان میزنه در حال بارگذاری

432423.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، okpnz گفته است :

سلام چطور میتونم گروه کاربری مهمان رو ارتقا بدم که بتونند در پاسخ فایل ارسال کنند الان مثل تصویری که ارسال میکنم هست

الان میزنه در حال بارگذاری

432423.PNG

بله ، قبلا هم این مورد رو دیده بودم که گویا یک نوع باگ در سیستم انجمن هست یا به دلایل امنیتی این دسترسی از مهمان ها سلب شده !!!

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

از تنظیمات گروه کاربری، کاربر مهمان رو ویرایش کنید و امکان بارگذاری فایل رو براش فعال کنید

من ارسال فایل رو مجاز کردم ولی نمیشه

در 1 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

بله ، قبلا هم این مورد رو دیده بودم که گویا یک نوع باگ در سیستم انجمن هست یا به دلایل امنیتی این دسترسی از مهمان ها سلب شده !!!

آخه من اراسل فایل رو تیک زدم ولی باز نمیشه، چطور این باگ رو باید رفع کرد؟

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، okpnz گفته است :

من ارسال فایل رو مجاز کردم ولی نمیشه

اگه میخواین دسترسی رو پیام خصوصی کنین تا بررسی کنم.

ضمنا من الان که انجمن شمارو میبینم و به صورت مهمان یک موضوع ارسال کردم که توش یه تصویر پیوست کردم و به صورت درست بارگذاری شد 

شایدم مشکل با قالب شماست. که اینو میتونین با پشتیبانی Ravixo درمیون بزارید.

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

اگه میخواین دسترسی رو پیام خصوصی کنین تا بررسی کنم.

ضمنا من الان که انجمن شمارو میبینم و به صورت مهمان یک موضوع ارسال کردم که توش یه تصویر پیوست کردم و به صورت درست بارگذاری شد 

شایدم مشکل با قالب شماست. که اینو میتونین با پشتیبانی Ravixo درمیون بزارید.

همانطور که بالاتر گفتم بنده قبلا هم به این مشکل خورده ام و راه حل خاصی در مورد این مشکل نیافتم.

و در مورد شما که تونستید باید بگم که پیوست ها در صفحه ارسال پست ها کار میکنه ولی با توجه به موضوع دوستمون در پاسخ یا همان پاسخ سریع کارنمیکنه !

در مورد قالب هم این مورد برمیگرده به دستورات فایل های جاوا اسکریپت و جی کوئری IPS که به درستی لود نمی شوند یا یک جا تداخل دارد حتی بر روی سایت خودمم تست کردم و این مشکل هنوز پا برجاست !

و در مورد شما چک کنید ببینید فایل skin.js در مسیر /applications/core/interface/ckeditor/ckeditor/skins/moono/ وجود ندارد و به احتمال خیلی کم مشکل از این باشه !!! زیرا این فایل برای خود سایت IPS هم وجود نداره !!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...