رفتن به مطلب

مشکل در نصب پوسته با حجم بالا

ارسال‌های توصیه شده

باسلام میخوام پوسته نصب کنم حجمش 7مگ هست ولی توی مدیریت گفته که حجم 2مگ !!!!
چجوری میتونم پوسته رو نصب کنم؟؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

لطفا قبل از ارسال موضوع جدید ، در انجمن جستجو کنید.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، Mr.Source گفته است :

به قسمت php هاست خود رفته و از زبانه extension مقدار upload_max_filesize رو بیشتر کنید

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

به قسمت php هاست خود رفته و از زبانه extension مقدار upload_max_filesize رو بیشتر کنید

فایل php.ini تو روت انجمن گذاشتم با محتوای:

memory_limit = 128M
upload_max_filesize = 100M
post_max_size = 100M

بازم فرقی نکرد چطوری باید درست کنم؟

تو سی پنل PHP PEAR Packages و PHP Selector هست که 512 مگابایت تعریف شده (upload_max_filesize و post_max_size و memory_limit)

لینک ارسال

در 14 دقیقه قبل، Mr.Source گفته است :

فایل php.ini تو روت انجمن گذاشتم با محتوای:

memory_limit = 128M
upload_max_filesize = 100M
post_max_size = 100M

بازم فرقی نکرد چطوری باید درست کنم؟

تو سی پنل PHP PEAR Packages و PHP Selector هست که 512 مگابایت تعریف شده (upload_max_filesize و post_max_size و memory_limit)

کاربر عزیز مشکل شما باید با ویرایش فایل MultiPHP INI Editor در سی پنل باید حل بشه. برای اینکار وارد این بخش شید و گزینه upload_max_filesize رو به دلخواه وارد کنید.

لینک ارسال

در 9 ساعت قبل، Mr.Source گفته است :

سلام

به مدیریت هاست تیکت ارسال کن و مشکلت را برایشان بگو .

برایت درستش میکنن .

قبل از اینکه هاست را بپوکونی با آزمون و خطا .

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، کاوه گفته است :

قبل از اینکه هاست را بپوکونی با آزمون و خطا

جناب @کاوه شما منظورتون از آزمون و خطا اینکه ما چیزی بلد نیستیم؟ 

این روشهایی که کاربران و مدیران سایت نشون میدن یعنی همش آزمون و خطاست؟ اگه اینطور باشه بساطمونو جمع کنیمو بریم. 

همین مشکل کاربر @Mr.Source برای منم پیش اومده بود و با تغییر و بدون اطلاع به پشتیبان هاست مشکلم حل شد.

خواهشا هرکس به اندازه دونسته هاش حرف بزنه🙃🙃 

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

جناب @کاوه شما منظورتون از آزمون و خطا اینکه ما چیزی بلد نیستیم؟ 

این روشهایی که کاربران و مدیران سایت نشون میدن یعنی همش آزمون و خطاست؟ اگه اینطور باشه بساطمونو جمع کنیمو بریم. 

همین مشکل کاربر @Mr.Source برای منم پیش اومده بود و با تغییر و بدون اطلاع به پشتیبان هاست مشکلم حل شد.

خواهشا هرکس به اندازه دونسته هاش حرف بزنه🙃🙃 

سلام

مشکل ایشان مربوط به هاست بود ، و معمولا باید با مسئول هاست در میان بگذارد ( روش صحیحش همین است )

در هر هاستی نمیشود تغییراتی ایجاد کرد ، که از دسترسی های بالاتر عملا دستکاری کاربران هاست را بی تاثیر میکنند .

بعدا هم ، مگر کی هستی شما ، خیلی خودتو تحویل میگیری ، اصلا روی صبحت من شما نبودی ، بهتر هست در نوع صحبت خودت دقت کنی ،

احترام به دیگران همان احترام به خود است .

🤐

لینک ارسال

دوستان بحث کردن خلاف قوانین هر انجمنی هست !!! ومشکل دوستمون هم مربوط به برنامه نویسی نیست که بشه گفت آزمون و خطا !

در مورد سوال دوستمون هم نیازی نیست به مدیر سرور تیکت زد و یک نکته رو هم ذکر کنم که اگر هاستی که تهیه میکنید قابلیت ادون دومین Adon Domain بالای یک عدد داشته باشد مثلا دو یا بیشتر قابلیت select php version کارنمی کنه و باید برای تنظیم نسخه و اکستنش و مقادیر php به قسمت های MultiPHP INI Editor و برای انتخاب ورژن php به قسمت MultiPHP Manager رفته و دامنه مورد نظر رو انتخاب که دو نوع alt , ea هست که alt برای سرویس های کلود لینوکسی هست فکر کنم و باید ea انتخاب بشه مثلا : PHP 7.3 (ea-php73) و مقادیر هم در MultiPHP INI Editor میشه پیدا کرد که قبل از اون باید از منوی کشویی بالایی دامنه موردنظر رو انتخاب کنند و از پایین مقادیر گفته شده رو تنظیم و در آخر Apply کنند.

اما به هر صورت اگر باز هم مشکل پا برجا بود مقادر رو از طریق فایل htaccess که در روت انجمن هست باید با همان ادیتور هاست تنظیم کنند.

لینک ارسال

در 7 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

دوستان بحث کردن خلاف قوانین هر انجمنی هست !!! ومشکل دوستمون هم مربوط به برنامه نویسی نیست که بشه گفت آزمون و خطا !

در مورد سوال دوستمون هم نیازی نیست به مدیر سرور تیکت زد و یک نکته رو هم ذکر کنم که اگر هاستی که تهیه میکنید قابلیت ادون دومین Adon Domain بالای یک عدد داشته باشد مثلا دو یا بیشتر قابلیت select php version کارنمی کنه و باید برای تنظیم نسخه و اکستنش و مقادیر php به قسمت های MultiPHP INI Editor و برای انتخاب ورژن php به قسمت MultiPHP Manager رفته و دامنه مورد نظر رو انتخاب که دو نوع alt , ea هست که alt برای سرویس های کلود لینوکسی هست فکر کنم و باید ea انتخاب بشه مثلا : PHP 7.3 (ea-php73) و مقادیر هم در MultiPHP INI Editor میشه پیدا کرد که قبل از اون باید از منوی کشویی بالایی دامنه موردنظر رو انتخاب کنند و از پایین مقادیر گفته شده رو تنظیم و در آخر Apply کنند.

اما به هر صورت اگر باز هم مشکل پا برجا بود مقادر رو از طریق فایل htaccess که در روت انجمن هست باید با همان ادیتور هاست تنظیم کنند.

سلام

بهترین راهنمایی ، ساده ترین اون هست ،

کار هر کس را به خودش وا گذارید ، مسائل مربوط به هاست را به مدیر هاست و مسائل مرتبط با اسکریپت را به پشتیبان آن . وگر نه با یک سرچ ساده در گوگل میشه به پاسخ های بیشتری هم رسید .

من نمیخواهم وارد بحث شوم . ولی شما و دیگر عزیزان چندین مورد را مطرح ( قرار دادن چندین خط کد در قسمت های مختلف و ایجاد تغییر در چند صفحه ) اگر این نشد آن ، خب این آزمون و خطا نشد ؟

خدا رفتگان شما را بیامورزد . اگر مشکلی با کسی دارید به سایت او مراجعه کنید و مشکلتان را در میان بگذارید و اگر حل نشد میتوانید یه قرار خیابانی هم تنظیم کنید . یا به مراجع قانونی متوصل شوید .

اینجا همه مهمان هستیم و رعایت حرمت صاحبانه واجب .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...