رفتن به مطلب

طریقه حذف عنوان تگ ها در خوراک

ارسال‌های توصیه شده

درود و عرض ادب

ببخشین بنده در صفحه ی اصلی م برای اخرین مطالب از بلوک خوراک موضوع استفاده می کنم و چون برای برخی پست ها تگ میزارم ( چون تگ مهم ست برای بنده ) در بلوک ها نمایش داده میشه در صفحه ی اصلی

آیا راهی ست که بشه حذف نمود عناوین تگ هارو از خوراک موضوع که نمایش ندهند ؟ ( ولی موجود باشند ؟ ) و یا اینکه تعداد نمایش رو به 1 عدد تبدیل کرد ؟

سپاس مندم

azz.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 39 دقیقه قبل، Farzin گفته است :

درود و عرض ادب

ببخشین بنده در صفحه ی اصلی م برای اخرین مطالب از بلوک خوراک موضوع استفاده می کنم و چون برای برخی پست ها تگ میزارم ( چون تگ مهم ست برای بنده ) در بلوک ها نمایش داده میشه در صفحه ی اصلی

آیا راهی ست که بشه حذف نمود عناوین تگ هارو از خوراک موضوع که نمایش ندهند ؟ ( ولی موجود باشند ؟ ) و یا اینکه تعداد نمایش رو به 1 عدد تبدیل کرد ؟

سپاس مندم

azz.png

کد زیر رو آخر custom.css قرار بدید !

.ipsDataItem .ipsDataItem_main .ipsTags {position: relative;top: -2px;display: none !important;}

لینک ارسال

در 17 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

کد زیر رو آخر custom.css قرار بدید !

.ipsDataItem .ipsDataItem_main .ipsTags {position: relative;top: -2px;display: none !important;}

دوست عزیزم نمی دونم چطوری ازتون باید تشکر کنم زحمت دادم امشب کلی براتون اما یه سوال

در کد بالا در بخش top: -2px بنده اینرو روی none میزارم تا فاصله ی line-height که تشکیل شده رو حذف کنم اما نتونسم بزرگوار میشه یه نگاهی بندازید

fasele.png

لینک ارسال

در 3 دقیقه قبل، Farzin گفته است :

دوست عزیزم نمی دونم چطوری ازتون باید تشکر کنم زحمت دادم امشب کلی براتون اما یه سوال

در کد بالا در بخش top: -2px بنده اینرو روی none میزارم تا فاصله ی line-height که تشکیل شده رو حذف کنم اما نتونسم بزرگوار میشه یه نگاهی بندازید

fasele.png

ما جغد شب اینترنت و سایت ها هستیم 😂

در css برای بالا پایین چپ راست و اندازه ها مقادیر عدد قرار میدهند نه واژه !

شما کد زیر رو هم در همون انتهای custom.css اضافه کنید انشاالله که ردیفه

.ipsDataItem_main, .ipsDataItem_stats, .ipsDataItem_lastPoster, .ipsDataItem_generic, .ipsDataItem_modCheck, .ipsDataItem_icon {display: table-cell;padding: 1px 10px !important;vertical-align: middle;}

لینک ارسال

در 10 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

ما جغد شب اینترنت و سایت ها هستیم 😂

در css برای بالا پایین چپ راست و اندازه ها مقادیر عدد قرار میدهند نه واژه !

شما کد زیر رو هم در همون انتهای custom.css اضافه کنید انشاالله که ردیفه

.ipsDataItem_main, .ipsDataItem_stats, .ipsDataItem_lastPoster, .ipsDataItem_generic, .ipsDataItem_modCheck, .ipsDataItem_icon {display: table-cell;padding: 1px 10px !important;vertical-align: middle;}

خدا بهتون کمک کنه که کمک حال مائید

عزیز گذاشتم این کدرو ولی کل انجمن رو شامل میشه و کمی بی ریخت میکنه اومدم فقط .ipsDataItem_main .ipsTags  رو میزارم درست میشه و بهم ریختگی از بین میره اما اون فاسله بازهم هست

لینک ارسال

در 4 دقیقه قبل، Farzin گفته است :

خدا بهتون کمک کنه که کمک حال مائید

عزیز گذاشتم این کدرو ولی کل انجمن رو شامل میشه و کمی بی ریخت میکنه اومدم فقط .ipsDataItem_main .ipsTags  رو میزارم درست میشه و بهم ریختگی از بین میره اما اون فاسله بازهم هست

.ipsDataItem_main {padding: 0px 10px !important;}

کد بالا رو امتحان کنید ، البته این مورد رو بگم که استایل بیشتر قسمت قالب ها یکی هست و اگر قسمتی دستکاری بشه ممکنه یه سری جاها خراب بشه !!!!!

لینک ارسال

در 13 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

.ipsDataItem_main {padding: 0px 10px !important;}

کد بالا رو امتحان کنید ، البته این مورد رو بگم که استایل بیشتر قسمت قالب ها یکی هست و اگر قسمتی دستکاری بشه ممکنه یه سری جاها خراب بشه !!!!!

سپاس از راهنمائی شما

بقول شما با دستکاری بیشتر خراب میشه ( اینبار میچسبه به کادر بالایی ) خیلی ممنونم ازتون

همینطور میزارم بمونه

:x

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...