رفتن به مطلب

فضای ذخیره سازی

Arash.Ranjbar

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

دوستان من برای فروش فایلهام تو انجمن اومدم از فضای گوگل درایو استفاده کردم ولی این یک عیبی که داره اینکه بعد از خرید کاربر می تونه لینک دانلود رو در اختیار دیگران بزاره. چون فضای ذخیره سازی هاستم 20 گیگ هستش نمی خوام فضاش زیاد اشغال شه از یه طرفی هم که اشتراکی هستش امکان ارتقال بهم نمیدم. پیشنهادی که پشتیبان هاست بهم داد این بود که یک فضای هاست دانلود حالا از خودشون یا از یه شرکت دیگه تهیه کنم و اینا به عنوان ساب دامین به دامین اصلیم وصلش کنن. تو این حالت باز امکان داره فایلهایی که از هاست دانلود تو انجمن برای فروش میزارم امنیتش به خطر بیقته؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

درصورت خرید هاست دانلود باید دقت داشته باشید راهی نیست تا بتونید به بخش دانلود IPS وصلش کنید

لینک ارسال

آقای یوسفلاوی پس پیشنهاد و راهنمایی شما چی هست؟

در ضمن اگه یه نفری تو کشور خارجی بتونه یک فضای Amazon S3 خریداری و مشخصات پیکربندیشو برام ارسال کنه میتونم از این قابلیت استفاده کنم؟

نمیشه فایلهارو تو هاست دانلود آپلود و از اونجا لینک فایل رو در لخش دریافت اضافه بکنم ؟

لینک ارسال

قبلا قابلیت FTP برای بخش های مختلف وجود داشت اما بدلیل مسائل امنیتی در نسخه 4.3 حذف شد.

برای استفاده از amazon باید قوانین و پلن هاشو بررسی کنید و ببینید با دامنه .آی ار و ... مشکل نداشته باشه

در ۱ ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

نمیشه فایلهارو تو هاست دانلود آپلود و از اونجا لینک فایل رو در لخش دریافت اضافه بکنم ؟

برای فایل های رایگان میتونید اما برای فایل های پولی پیشنهاد نمیشه.

لینک ارسال

امکان برنامه نویسی برای FTP وجود داره؟

تو نسخه های آینده ممکنه همچین امکانی تو IPS گذاشته بشه؟

لینک ارسال

متاسفانه اطلاعی ندارم ولی اگر می خواستند قرار بدند در نسخه قبل حذفش نمیکردند...

لینک ارسال

حالا هم وقتی از لینک مستقیم در قسمت "افزودن آدرس وبگاه" استفاده می کنم اسم فایلهای دانلودی به شکل زیر نشون داده میشن:

dfdf.thumb.png.57526bc38676141e885c703d8603e650.png

راهی هست که بشه اسم انتخابی خودمو بزارم؟

لینک ارسال

من افزونه ای دارم که مشکلتونو حل میکنه چون منم قبلا این مشکل رو داشتم و اینکریپت میشه ادرستون پلاگین رو باید نصب کنید و حل بشه

البته منم داده بودم نوشته بودن واسم

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، larsa.ir گفته است :

من افزونه ای دارم که مشکلتونو حل میکنه چون منم قبلا این مشکل رو داشتم و اینکریپت میشه ادرستون پلاگین رو باید نصب کنید و حل بشه

البته منم داده بودم نوشته بودن واسم

لطف میکنید این پلاگین رو واسم شیر کنید تا منم مشکلم حل شه؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...