رفتن به مطلب

وارد نشدن به انجمن بعد https کردن

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من ssl رو روی تمام دامنه هام فعال کردم ولی الان نمیتونم وارد انجمن بشم و رمز و اینا رو میزنم باز برمیگرده به صفحه ی ورود

The information you have entered on this page will be sent over an insecure connection and could be read by a third party.

Are you sure you want to send this information?

این رو میگه بعد که ادامه رو میزنم برمیگرده همون صفحه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

طبق آموزش اقدام کردید ؟

لطفا لینک سایت را داخل حساب کاربری وارد کنید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

SSl شما هیچ مرجع رسمی ندارد که تایید شد باشد و گویا در روند فعال سازی و نصب اشتباها نصب کردید . اگر از SSL رایگان استفاده میکنید حذف و دوباره فعال سازید

همچنین ترجمه سایت رو هم ارتقا دهید

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
در در 23 دی 1398 در 22:15، علی مددی گفته است :

سلام 

طبق آموزش اقدام کردید ؟

لطفا لینک سایت را داخل حساب کاربری وارد کنید.

خیر از این روش استفاده نکردم نمیدونستم قبلش باید کاری بکنم. فکر کردم مثل وردپرسه ولی الان نمیتونم وارد پنل بشم تا بخوام اصلا تغییر بدم

در در 23 دی 1398 در 22:20، صائب کوهپایه گفته است :

SSl شما هیچ مرجع رسمی ندارد که تایید شد باشد و گویا در روند فعال سازی و نصب اشتباها نصب کردید . اگر از SSL رایگان استفاده میکنید حذف و دوباره فعال سازید

همچنین ترجمه سایت رو هم ارتقا دهید

متوجه نمیشم یعنی چی اشتباه نصب کردم؟ رو همه دامنه ها درست کار میکنه خود فروم هم درست کار میکنه فقط نمیذاره وارد پنل ادمین بشم. SSl بله رایگان هست

یک لحظه ریدایرکت رو غیر فعال کرد وارد ادمین شدم اما اصلا گزینه " استفاده از HTTPS برای ورود " وجود نداره و بجاش نوشته : ارسال ایمیل در هنگامی که کاربر با یک دستگاه جدید وارد سایت شد؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

توی پنل https رو سرچ کنید بعد گزینه هایی که برای شما نمایش داده میشود را انتخاب و فعال کنین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...