رفتن به مطلب

تبدیل ریال به تومان

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان.

من طبق همه آموزش ها پیش رفتم و درگاه بانکی رو وصل کردم و همه چی خوب کار می کنه. ولی مشکل اینکه باید قیمت یه محصولی رو ریال انتخاب کنی که تو فروشگاه به صورت تومن نشون بده حتی تو درگاه بانکی به صورت ریال نشون میده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام دوستان.

من طبق همه آموزش ها پیش رفتم و درگاه بانکی رو وصل کردم و همه چی خوب کار می کنه. ولی مشکل اینکه باید قیمت یه محصولی رو ریال انتخاب کنی که تو فروشگاه به صورت تومن نشون بده حتی تو درگاه بانکی به صورت ریال نشون میده

به نظرم یه تغییرات کوچیک میخواد کده های اصلی پلاگین که Currency رو تبدیل میکنه ! اما به هر صورت منتظر پاسخ از آقای @حسن قاسمی نیا باشید !

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
در در 13 دی 1398 در 10:58، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام دوستان.

سلام فکر نکنم این چیزی که شما میخواید برنامه نویسی یا تغییر خاصی تو کد ها بخواد زمانی که شما واحد پول تعریف میکنید اسمشو بذارید ریال نمادش هم بذارید ریال ضریبش هم 0 بذارید اینطوری دقیق قیمتی که وارد کردید با واحد ریال نشون داده میشه البته تجربه نشون داده که قیمت تو فروشگاه تومان باشه کاربر بیشتر ترقیب میشه برای خرید 🌹

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...