رفتن به مطلب

درخواست فارسی سازی پوسته

ارسال‌های توصیه شده

سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان . کسی میتونه پوسته انجمن nulled.to رو کاملا یعنی بدون نقص فارسی سازی کنه و اینکه قیمت پیشنهادیتونم چنده یعنی با چه قیمتی انجام میدید همچین کاریو ؟ ناگفته نماند که بنده قصد استفاده از این پوسته در سیستم مدیریت IPS رو دارم نه سیستم مدیریتی دیگری.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول باید ببینید چه قالبی هست. فارسی سازی قالب و انجمن در اکثر موارد کاری نداره و فقط باید زبان فارسی رو نصب کنید و راسچین کنید که زبان فارسی رو می تونید از بخش دریافت دانلود کنید. در برخی موارد ممکنه وقتی راسچین و فارسی میشه مشکلاتی در استایل قالب بوجود بیاد که به راحتی قابل حله و می تونیم درستش کنیم😀

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، mohamadhosseini18 گفته است :

سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان . کسی میتونه پوسته انجمن nulled.to رو کاملا یعنی بدون نقص فارسی سازی کنه و اینکه قیمت پیشنهادیتونم چنده یعنی با چه قیمتی انجام میدید همچین کاریو ؟ ناگفته نماند که بنده قصد استفاده از این پوسته در سیستم مدیریت IPS رو دارم نه سیستم مدیریتی دیگری.

شما مطمئنید که سیستم انجمن سازشون IPS هست با توجه به قسمت هایی که چک کردم تقریبا شباهت های زیادی نسبت IPS نداره و شاید با انجمن ساز دیگری ساخته شده !

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

شما مطمئنید که سیستم انجمن سازشون IPS هست با توجه به قسمت هایی که چک کردم تقریبا شباهت های زیادی نسبت IPS نداره و شاید با انجمن ساز دیگری ساخته شده !

1341184753_Screenshot_-.thumb.png.d5f9f9006e7191e3d04437b86439ef76.png

بررسی کردم با IPS هست

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، Zebcoweb گفته است :

1341184753_Screenshot_-.thumb.png.d5f9f9006e7191e3d04437b86439ef76.png

بررسی کردم با IPS هست

جالبه ولی تغییرات زیادی داده اند و بیشتر شبیه  زن فورو  هستش از نظر من

لینک ارسال

خب دوستان کسی قادر هست انجام بده اینکار رو ؟ میتونید ترجمه کنید برای فروش داخل انجمن قرارش بدید قالب زیبا و خوبی هست .

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

این قالب نسخه تبدیل شده قالب انجمن ساز MyBB ، سایت nulledbb هستش که نسخه IPS ان را طراحی کردن ، جدا از قالب چندتا پلاگیم هم استفاده شده و قالب کاملا سفارشی است.

پس قالبی موجود نیست که بخواهید فارسی (ترجمه) کنید و اینجا قرار دهید ، باید کاملا سفارشی طراحی شود.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...