رفتن به مطلب

مشکل یا باگ یا اطلاع رسانی در مورد حذف {?} url freandly

ارسال‌های توصیه شده

درود

اما قبل :

مربوط به تبدیل نیست و هیچ کس هم مسئول نیست ! 😌

اما بعد :

در بخش پیکربندی پیشرفته وقتی کاستومایز میکنیم url رو اگر {?} رو که عنوان تایتیل رو میگیره و به url اضافه میکنیم رو حذف کنیم و برداریم :

گاها روی بعضی از تاپیکها ارور too many redirect در مرورگر میده 

حالا این یا مشکل هست یا باگ هست یا هر چیزی گفتم گزارش بدم و تجربه ام رو با دیگران در میون بذارم

به هر حال یک روزی شاید توسط یه کاربر جدیدی توی گوگل یا اینجا سرچ بشه و بتونه به درد کسی بخوره

سلامت باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 17 دقیقه قبل، acard گفته است :

درود

اما قبل :

مربوط به تبدیل نیست و هیچ کس هم مسئول نیست ! 😌

اما بعد :

در بخش پیکربندی پیشرفته وقتی کاستومایز میکنیم url رو اگر {?} رو که عنوان تایتیل رو میگیره و به url اضافه میکنیم رو حذف کنیم و برداریم :

گاها روی بعضی از تاپیکها ارور too many redirect در مرورگر میده 

حالا این یا مشکل هست یا باگ هست یا هر چیزی گفتم گزارش بدم و تجربه ام رو با دیگران در میون بذارم

به هر حال یک روزی شاید توسط یه کاربر جدیدی توی گوگل یا اینجا سرچ بشه و بتونه به درد کسی بخوره

سلامت باشید

کاستومایز کردن url ها کار چندان آسانی نیست و ممکنه در آینده مشکل به وجود بیاره و حتی رتبه سئو رو کاهش یا معکوس اون اتفاق بیافته که بنظرم داشتن علامت سوال در اکثر url ها ضروری هست که حتی وردپرس هم از این قائده تبعیت میکنه و اصولا کسی url ها رو دستکاری میکنه که به صورت کامل با سئو و سیستم الگوریتم خزنده ها و بات های گوگل آشنا باشند و حتی در صفحه مربوطه خود IPS هم در این رابطه گوشزد کرده :

تنظیم این قسمت تنها به کاربران حرفه ای توصیه می گردد. آدرس های اختصاصی با آدرس های پیش فرض سیستم سازگار نیست و به همین دلیل ممکن است اثر منفی در رتبه بندی موتورهای جستجو داشته باشد.

لینک ارسال

در 9 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

کاستومایز کردن url ها کار چندان آسانی نیست و ممکنه در آینده مشکل به وجود بیاره و حتی رتبه سئو رو کاهش یا معکوس اون اتفاق بیافته که بنظرم داشتن علامت سوال در اکثر url ها ضروری هست که حتی وردپرس هم از این قائده تبعیت میکنه و اصولا کسی url ها رو دستکاری میکنه که به صورت کامل با سئو و سیستم الگوریتم خزنده ها و بات های گوگل آشنا باشند و حتی در صفحه مربوطه خود IPS هم در این رابطه گوشزد کرده :

تنظیم این قسمت تنها به کاربران حرفه ای توصیه می گردد. آدرس های اختصاصی با آدرس های پیش فرض سیستم سازگار نیست و به همین دلیل ممکن است اثر منفی در رتبه بندی موتورهای جستجو داشته باشد.

درود

با url ها و سئو آشنایی بالایی دارم و در این زمینه مسلط هستم

و چون قراره سایت با url جدید از ابتدا و صفر بالا بیاد بنابراین مشکل از بین رفتن ایندکسهای قدیمی گوگل  و رتبه رو نداریم ما و از صفر قراره url ها بدون کارکتر فارسی ( منظور متغیر {?} )  بالا بیاد

پس اگر در اینده کسی خواست url رو بدون کارکتر فارسی بالا بیاره و {?} رو برداشت گاها روی بعضی از تاپیکها ارور too many redirect در مرورگر میده که اگر راهی براش پیدا کرد اطلاع بده ( البته در 10 درصد این ارور مشاهده شده و در 90 درصد url ها بدون مشکل کار میکنه )

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...