رفتن به مطلب

فعال کردن BBcod های انجمن

ارسال‌های توصیه شده

درود

خب من انجمن رو منتقل کردم از ویبولتین

الان بی بی کدهایی که از ویبولتین منتقل شده به این شکل هستند در تاپیکها  

و نمایش داده نمیشند

از کجا باید اینو درست کنم؟

ممنون

البته اینجا نمایش داده شد

چطوری بی بی کد نقل قول و ... رو فعال کنم ؟

درود

لطفا حرفهام رو مهربون و البته انتقادی بخونید و برداشت فوری و غضب آلود نکنید :

یعنی یه نفر نیست جواب بده BBcod رو از کجا تنظیم یا اضافه کنیم ؟

خب اگر اینطوره که همش کارامون رو خودمون داریم انجام میدیم و بهتره بریم نال شده رو از سایت خارجی یا سایت همسایه فارسی دانلود کنیم یا از سایتهای دانلود که اسکریپت رو برای دانلود گذاشتند

من اینجا عضو شدم تا هم کمک بگیرم هم کمک بدم و تجربیاتم رو در اختیار دیگران گذاشتم

پوسته رو هم که پول دادم خریدم

اکانتم هم که ارتقا نیافته و یه شمسی ساز رایگان هم نمیتونم دانلود کنم

واقعا نمیدونم چرا اینجا هستم وقتی کسی اینجا کمک نمیکنه

اگر من و امثال من برای انجمنتون به درد نمیخوریم بگید من میرم و تمام کارهام رو خودم میکنم نهایتش یه پولی بدم به یه برنامه نویس توی پارس کدرز یا پونیشا همه کارها رو برام در سریعترین زمان انجام میده یا خودم انجام میده در نهایت 

واقعا این روند مناسب نیست

هرچند الان میدونم یه نفر از مدیران یا کاربران میاد تهدید به بن و بستن تاپیک میکنه

لطفا و لطفا دموکراسی داشته باشید و انتقاد پذیر باشید

نهایتش این میشه منو از این انجمن بیرون میکنید و اینجا خلوت تر میشه اما من کارم لنگ نمیمونه

بیایید همدیگه رو کمک کنیم و مهربون و البته انتقادپذیر باشیم

سپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 20 ساعت قبل، acard گفته است :

درود

خب من انجمن رو منتقل کردم از ویبولتین

الان بی بی کدهایی که از ویبولتین منتقل شده به این شکل هستند در تاپیکها  

البته اینجا نمایش داده شد

چطوری بی بی کد نقل قول و ... رو فعال کنم ؟

درود

لطفا حرفهام رو مهربون و البته انتقادی بخونید و برداشت فوری و غضب آلود نکنید :

یعنی یه نفر نیست جواب بده BBcod رو از کجا تنظیم یا اضافه کنیم ؟

خب اگر اینطوره که همش کارامون رو خودمون داریم انجام میدیم و بهتره بریم نال شده رو از سایت خارجی یا سایت همسایه فارسی دانلود کنیم یا از سایتهای دانلود که اسکریپت رو برای دانلود گذاشتند

من اینجا عضو شدم تا هم کمک بگیرم هم کمک بدم و تجربیاتم رو در اختیار دیگران گذاشتم

پوسته رو هم که پول دادم خریدم

اکانتم هم که ارتقا نیافته و یه شمسی ساز رایگان هم نمیتونم دانلود کنم

واقعا نمیدونم چرا اینجا هستم وقتی کسی اینجا کمک نمیکنه

اگر من و امثال من برای انجمنتون به درد نمیخوریم بگید من میرم و تمام کارهام رو خودم میکنم نهایتش یه پولی بدم به یه برنامه نویس توی پارس کدرز یا پونیشا همه کارها رو برام در سریعترین زمان انجام میده یا خودم انجام میده در نهایت 

واقعا این روند مناسب نیست

هرچند الان میدونم یه نفر از مدیران یا کاربران میاد تهدید به بن و بستن تاپیک میکنه

لطفا و لطفا دموکراسی داشته باشید و انتقاد پذیر باشید

نهایتش این میشه منو از این انجمن بیرون میکنید و اینجا خلوت تر میشه اما من کارم لنگ نمیمونه

بیایید همدیگه رو کمک کنیم و مهربون و البته انتقادپذیر باشیم

سپاس

طبق قوانین کلی انجمن ها چه اینجا و چه در هرجایی باید به مدت 72 ساعت صبر کنید سپس دوباره درخواست دهید - و با توجه به قوانین اینجا برای کاربران عادی در خصوص نصب مشکلات نصب IPS میشه کمک کرد و برای پشتیبانی بیشتر و دریافت فایل باید حتما سایت خود را ثبت کرده و منتظر تایید از طرف مدیریت بمونید (ضمن اینکه سایت شما در حال حاضر در دسترس نیست و با ارور 500 مواجه شده) پس انتظار تایید از سوی مدیریت را نداشته باشید.

اینجا اینترنت هست و همانطور که از اسمش پیداست فضای مجازی میباشد و قرار نیست به همه اهداف تان از طریق اینترنت برسید - در مورد مشکلات تبدیل هم در تاپیک های زیادی قید شده و حتی در خصوصی و تاپیک خودتون هم بهتون گفتم که تبدیل کردن به این آسونی ها نیست و نباید هرچیزی رو دستکاری کرد و به دلیل اینکه خودتون انجام دادید و به مشکل برخورده اید مسئول خودتون هستید نه ما !

در مورد سایت های خارجی هم باید بگم که اگر نسخه اونا رو نصب کردید مسئول امنیت و هک شدن انجمن تون خودتون هستید نه ما ، زیرا ممکنه در کدهایشان کدهایی قرار دهند که اطلاعات شما و کاربران تان برای آنها بدون اینکه متوجه شوید بفرستند و دیده شده بعضی از سایت ها درونشان تبلیغات قرار داده شده درصورتی که مدیر اون سایت اصلا خبر نداشته و نمی تونه اون کد تبلیغات رو حذف کنه . و از همه مهم تر فارسی ساز انجمن و پلاگین ها هستش که اونم فقط این انجمن داره و آپدیت میشه

منم همین چند ماه پیش روی ویبولتین بودم و به دلیل آپدیت نشدن و امنیت پایینش که مورد حمله اسپمر های روسی و خارجی قرار گرفتم (حتی با سوال و پرسش فارسی و سخت) مجبور شدم به سیستم IPS مهاجرت کنم که خیلی ها اینکارو میکنند (و یه سری ها میگن دارید از قالب ما اسکی میرید انگار انجمن ساز IPS رو اونا نوشتن و خصوصیه) که با کلی ارور حین تبدیل مواجه شدم که آخرش تونستم اینکارو انجام بدم بدون حتی کوچک ترین مشکل و از دست رفتن اطلاعات که آموزشش رو انتهای اون پست قرار دادم.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

طبق قوانین کلی انجمن ها چه اینجا و چه در هرجایی باید به مدت 72 ساعت صبر کنید سپس دوباره درخواست دهید - و با توجه به قوانین اینجا برای کاربران عادی در خصوص نصب مشکلات نصب IPS میشه کمک کرد و برای پشتیبانی بیشتر و دریافت فایل باید حتما سایت خود را ثبت کرده و منتظر تایید از طرف مدیریت بمونید (ضمن اینکه سایت شما در حال حاضر در دسترس نیست و با ارور 500 مواجه شده) پس انتظار تایید از سوی مدیریت را نداشته باشید.

اینجا اینترنت هست و همانطور که از اسمش پیداست فضای مجازی میباشد و قرار نیست به همه اهداف تان از طریق اینترنت برسید - در مورد مشکلات تبدیل هم در تاپیک های زیادی قید شده و حتی در خصوصی و تاپیک خودتون هم بهتون گفتم که تبدیل کردن به این آسونی ها نیست و نباید هرچیزی رو دستکاری کرد و به دلیل اینکه خودتون انجام دادید و به مشکل برخورده اید مسئول خودتون هستید نه ما !

در مورد سایت های خارجی هم باید بگم که اگر نسخه اونا رو نصب کردید مسئول امنیت و هک شدن انجمن تون خودتون هستید نه ما ، زیرا ممکنه در کدهایشان کدهایی قرار دهند که اطلاعات شما و کاربران تان برای آنها بدون اینکه متوجه شوید بفرستند و دیده شده بعضی از سایت ها درونشان تبلیغات قرار داده شده درصورتی که مدیر اون سایت اصلا خبر نداشته و نمی تونه اون کد تبلیغات رو حذف کنه . و از همه مهم تر فارسی ساز انجمن و پلاگین ها هستش که اونم فقط این انجمن داره و آپدیت میشه

منم همین چند ماه پیش روی ویبولتین بودم و به دلیل آپدیت نشدن و امنیت پایینش که مورد حمله اسپمر های روسی و خارجی قرار گرفتم (حتی با سوال و پرسش فارسی و سخت) مجبور شدم به سیستم IPS مهاجرت کنم که خیلی ها اینکارو میکنند (و یه سری ها میگن دارید از قالب ما اسکی میرید انگار انجمن ساز IPS رو اونا نوشتن و خصوصیه) که با کلی ارور حین تبدیل مواجه شدم که آخرش تونستم اینکارو انجام بدم بدون حتی کوچک ترین مشکل و از دست رفتن اطلاعات که آموزشش رو انتهای اون پست قرار دادم.

بزرگوار و عزیزم

من خودم 10 ساله انجمن دار هستم و کلی قانون خودم نوشتم و همه اینها رو هم میدونم

من حرفم فراتر از اینها بود که همدیگه رو کمک کنیم

وگرنه من خودم خالق خشک ترین قوانین هستم

72 ساعت هم وحی منزل نیست

الان هم هر کسی بخواد رایگان براش تبدیل میکنم ( خودتون قیمت دیگران رو میدونید )

چون بعد از ده بار نصب کردن و پاک کردن دیگه استاد این کار شدم

اگر سایت در دسترس نیست الان نیست من منظورم دیروز بود که در دسترس بود تا امروز ظهر . امروز ظهر بنا به دلایلی از دسترس خارج کردم 

بعد الان بحث سایت خارجی نیست . من گفتم هر موقع اگر منو بیرون کردند از اینجا و اینجا نبودم . خب وقتی کسی اینجا نباشه پس هیچ چیزیش هم مربوط به اینجا نمیشه و خودش میدونه 

بعد جالبه شما که در پیغام خصوصی با هم صحبت کردیم ....

الان میگید چون خودت تبدیل کردی مسئول خودتی نه ما !!! مگر اینجا کسی مسئوله ؟ مگه بدهکار طلبکاره ؟  مسئول چیه عزیزم . من میگم همو کمک کنیم .  مگه من تاپیک زدم کسی مسئوله یا مسئول نیست ؟  قوانین رو هم بلدم خودم خوب از همه بیشتر . 

حالا باز دوستان بیان قوانین خشک رو به من یاداوری کنند

کتابی و دستوری

هیچ کس مسئول نیست و وظیفه ای نداره . من پیشنهاد دادم وقتی کسی آنلاین هست دمش گرم اگر بلده بیاد راهنمایی بده وگرنه میتونیم تایمر کوک کنیم و بگیم زیر 72 ساعت حق نداری و فلان و بهمان

حالا شما که این همه زحمت کشیدی و تایپ کردی

اما به موضوع تاپیک اشاره ای نکردید bbcod چطوری اضافه و تنظیم میکنیم ؟

ربطی هم به تبدیل نداره باز نیایید بگید خودت تبدیل کردی مسئولی . هیچکس مسئول نیست  هر کسی مسئول سایت خودشه . اینجا هم برای کمک کردنه نه قانون بازی کردن

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام و درود برشما @acard

شما اگر آشنا به قوانین و نوشتن قوانین هستید پس باید آشنا به رعایت کردن آن هم باشید.

خیلی خیلی بخشید یدونه قالب خریدین هرجا رسیدین گفتین !  خوب قالب خریدین اسکریپت که نخریدین !

در مورد کمک و راهنمایی کاربران ، اینجا هرکسی توانایی داشته باشه و یا جواب مشکلات مطرح شده را بلد باشه جواب میده نیاز به کار خاصی نیست فقط باید کمی صبر کنید.

لطفا صبور باشید و در ضمن ما خیلی خیلی هم انتقادپذیر هستیم ، خودم که عاشق انتقاد هستم.

نسخه vBulletin که تبدیل کردین چی بود؟

این تاپیک هم ی نگاهی کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...