رفتن به مطلب

مشکل لود فونت و لاگین به حالت مهمان و سپس کاربر

ارسال‌های توصیه شده

درود

من در همین انجمن IPSFarsi وقتی صفحه رو رفرش میکنم یا انجمن رو باز میکنم اول فونتها به صورت پیشفرض و بدون css نمایش داده میشن و بعد از چند ثانیه فونت درست میشه

بعضی مواقع هم ابتدا به صورت میهمان سایت برام باز میشه و بعد از چند ثانیه به صورت کاربر لاگین شده میشه و درست میشه

ایا این مشکل توی همه انجمنهای IPS هست ؟ آیا به خاطر مد شمسی سازی هست ؟ اگر شمسی سازی رو نصب نکنیم این مورد پیش نمیاد ؟

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

این مواردی که فرمودین بخاطر نال بودن انجمن هستش من خودم که شمسی ساز نصب مکردم همین مشکل رو دارم پس دلیلش شمسی ساز نیست.

لینک ارسال

در 53 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام.

این مواردی که فرمودین بخاطر نال بودن انجمن هستش من خودم که شمسی ساز نصب مکردم همین مشکل رو دارم پس دلیلش شمسی ساز نیست.

من که همچنین مشکلی ندارم و شمسی ساز رو نصب نکردم اما انجمن هایی که شمسی ساز رو نصب کردن رو هنگام ورود به اونها همانند این انجمن به صورت مهمان وارد میشه و بعد از چند ثانیه به صورت کاربر!

من میگم مشکل از شمسی ساز هستش و ربطی به نال بودن سیستم نداره | ببینید نال بودن سیستم همانند کرک کردن فایل اجرایی نرم افزارهاست که قسمت سریال یا اکتیو اونو برمیدارند و اجازه ارسال اطلاعات از سمت نرم افزار به سایت سازنده نمیدن!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در در 29 آذر 1398 در 14:45، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام.

دقت کنید که نال کردن در IPS این طور نیست که باعث مشکلات بشه بخش هایی از کدها تغییر میکنه که اطلاعات با سیستم اصلی مقایسه نشه. در مورد اون حالت هم باید @محمد قاسمی موارد و مشکلات رو رفع کنند

لینک ارسال

در در 29 آذر 1398 در 14:45، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام.

به نظرم به خاطر نال بودن نیست

نال بودن یه نوع لایسنس دار کردن هست و اینطور نیست که بیاد روی فونت تاثیر بذاره

بیشتر به نظر میاد این مورد یا موارد از این دست مربوط به تداخل کدها و مدها بشه . بعضی افزونه ها روی قالب تداخل ایجاد میکنن و به نظرم برای افزونه ها مثل شمسی سازی هست

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...