رفتن به مطلب

پلاگین جلوگیری از پست دادن دوباره در تاپیک

ارسال‌های توصیه شده

در 7 ساعت قبل، Kasii گفته است :

هست همچین پلاگینی؟ توی فروم خودتون پست میدی append میکنه به آخرین پستت.

تو سیستم های دیگه اصولا باید پلاگینی نصب کنید اما جدید این مورد جزو یکی از الزامات شده و IPS هم این قابلیت رو داره برای تنظیم این قابلیت باید برای هر گروه کاربری که مد نظر دارید انجام دهید و به مسیر : ادمین پنل > کاربران > گروه های کاربری رفته و گزینه ویرایش برای هر گروه کاربری که می خواهید این مورد اعمال بشه را زده و از تب مطالب به قسمت مدیریت و گزینه "گذشتن از کنترل Flood؟" را فعال کنید .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱ ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

تو سیستم های دیگه اصولا باید پلاگینی نصب کنید اما جدید این مورد جزو یکی از الزامات شده و IPS هم این قابلیت رو داره برای تنظیم این قابلیت باید برای هر گروه کاربری که مد نظر دارید انجام دهید و به مسیر : ادمین پنل > کاربران > گروه های کاربری رفته و گزینه ویرایش برای هر گروه کاربری که می خواهید این مورد اعمال بشه را زده و از تب مطالب به قسمت مدیریت و گزینه "گذشتن از کنترل Flood؟" را فعال کنید .

بابت پاسخ ممنون.

یکی از دلایل اینکه من انگلیسی رو به ترجمه فارسی ترجیح میدم همینه 😁

گزینه ای که شما میگید اگر نسخه هامون یکی باشه و اشتباه نکنم: "Bypass Flood Control?" هست و Bypass به معنای نادیده گرفتن هستش (دور زدن) شما با فعال کردن این گزینه میتونید قابلیت "اسپم" رگباری رو برای کاربرتون فعال کنید.

چیزی که من دنبالش هستم فکر می کنم که Plugin باشه.

لینک ارسال

در 17 ساعت قبل، Kasii گفته است :

بابت پاسخ ممنون.

یکی از دلایل اینکه من انگلیسی رو به ترجمه فارسی ترجیح میدم همینه 😁

گزینه ای که شما میگید اگر نسخه هامون یکی باشه و اشتباه نکنم: "Bypass Flood Control?" هست و Bypass به معنای نادیده گرفتن هستش (دور زدن) شما با فعال کردن این گزینه میتونید قابلیت "اسپم" رگباری رو برای کاربرتون فعال کنید.

چیزی که من دنبالش هستم فکر می کنم که Plugin باشه.

درسته منم خیلی چیزها رو انگلیسیش رو بجای فارسی اون ترجیح میدم !

در مورد مشکل تون هم در حال حاضر راه حلی نداره و قبل از شماها و در سال 2018 هم این سوالات از خود انجمن IPS پرسیده شده و هنوز راه حلی برای حل این مشکل پیدا نکردند در صورتی که در سیستم های دیگر از پلاگین مربوطه جهت جلوگیری از پست های تکراری استفاده می کنند لینک زیر یکی از این موارد می باشد.

https://invisioncommunity.com/forums/topic/448409-double-posting-should-not-be-a-thing/

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

درسته منم خیلی چیزها رو انگلیسیش رو بجای فارسی اون ترجیح میدم !

در مورد مشکل تون هم در حال حاضر راه حلی نداره و قبل از شماها و در سال 2018 هم این سوالات از خود انجمن IPS پرسیده شده و هنوز راه حلی برای حل این مشکل پیدا نکردند در صورتی که در سیستم های دیگر از پلاگین مربوطه جهت جلوگیری از پست های تکراری استفاده می کنند لینک زیر یکی از این موارد می باشد.

https://invisioncommunity.com/forums/topic/448409-double-posting-should-not-be-a-thing/

آقا تا حالا 2 تا پست داخل یک تاپیک پشت سر هم داخل https://IPSFarsi.com/forums (همینجا) دادید؟ آیا این قابلیت پلاگین هستش؟ آیا خودتون ساختید یا پلاگین شخص ثالث هست؟ اگر شخص ثالث هست اسمش رو میگید؟

لینک ارسال

سلام

این مورد بصورت پیش فرض در سیستم هستش و می تونید خودتون اعمال کنید

دوست عزیزمون تا حدودی به سوال مورد نظر شما اشاره کردند ولی بخش اصلی در اینجاست

تنظیمات / مطالب / عمومی / پست ها 

دو مورد اخری جوابی هستش که باید بهش بپردازید

+ ادغام ارسال های همزمان

+ کنترل ارسال های پشت سر هم

با تشکر یاحق

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، ircfc گفته است :

سلام

این مورد بصورت پیش فرض در سیستم هستش و می تونید خودتون اعمال کنید

دوست عزیزمون تا حدودی به سوال مورد نظر شما اشاره کردند ولی بخش اصلی در اینجاست

تنظیمات / مطالب / عمومی / پست ها 

دو مورد اخری جوابی هستش که باید بهش بپردازید

+ ادغام ارسال های همزمان

+ کنترل ارسال های پشت سر هم

با تشکر یاحق

درسته ؛ به این مورد دقت نکرده بودم فکر میکردم برای هر گروه کابری باید این موارد باشه از طرفی تنظیمات IPS کمی پراکنده هستش که یه مقدار آدم رو گیج میکنه ! و سرچ بارش هم اصلا روی حالت زبان فارسی عمل نمیکنه !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...