رفتن به مطلب

مشکل فونت قالب

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید اساتید

من از نسخه 4.4.8 استفاده میکنم و فارسی ساز قالب هم نصب کردم همه چیز اوکی هست فقط وقتی ادمین یا کاربران لاگین میکنند فونت ها میپره و وقتی مهمان هستی فونت ها بدرستی نمایش داده میشود.

مشکل از چی هست ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 3 ساعت قبل، sepahanserver گفته است :

سلام خسته نباشید اساتید

من از نسخه 4.4.8 استفاده میکنم و فارسی ساز قالب هم نصب کردم همه چیز اوکی هست فقط وقتی ادمین یا کاربران لاگین میکنند فونت ها میپره و وقتی مهمان هستی فونت ها بدرستی نمایش داده میشود.

مشکل از چی هست ؟

یک کاربر معمولی بسازید و اطلاعات ورود رو بفرستید تست کنیم !

لینک ارسال

در 58 دقیقه قبل، sepahanserver گفته است :

خدمت شما : https://forum.azarscript.ir

user : testuser

pass : 123456test

:)) مشکل شما در اصل مشکل نیست چون از افزونه فونت استفاده می کنید و فونت پیش فرض انجمن رو تنظیم نکرده اید بخاطر همینه روی دیفالت قالب هستش بالای صفحه اگه دقت کنید نوشته A که روش کلیک کنید لیستی از فونت ها میادش برای انتخاب.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

:)) مشکل شما در اصل مشکل نیست چون از افزونه فونت استفاده می کنید و فونت پیش فرض انجمن رو تنظیم نکرده اید بخاطر همینه روی دیفالت قالب هستش بالای صفحه اگه دقت کنید نوشته A که روش کلیک کنید لیستی از فونت ها میادش برای انتخاب.

خب چطور باید تنظیم کرد که بصورت پیشفرض فعال باشه ؟!

لینک ارسال

در 8 ساعت قبل، sepahanserver گفته است :

ببینید برای تنظیم یک فونت پیش فرض برای انجمن باید از روش های دیگر که اخیرا خیلی ها پرسیده اند و پاسخ داده شده استفاده کنید اما این افزونه اینطور نیست و هر کاربر به صورت دلخواه می تونه فونت انجمن رو برای خودش تنظیم کنه.

لینک ارسال

در 10 ساعت قبل، sepahanserver گفته است :

سلام.

برای این که کلا بخواین از یه فونت در سرتاسر قالب و حتی تو ادمین استفاده بکنین مراحل زیر رو انجام بدین.

ابتدا وارد مسیر زیر بشین:

ادمین > شخصی سازی > پوسته ها > ویرایش پوسته مورد نظر > در تب css وارد فایل costum.css بشید و کد زیر رو قرار بدید:

@font-face {
    font-family: اسم فونت مورد نظر;
    src: url('{resource="اسم فونت مورد نظر" app="core" location="global"}') format('woff2');
    font-style: normal;
    font-weight: normal;
}
body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
 font-family:اسم فونت مورد نظر; 
}

بعد از انجام این کار وارد مسیر زیر بشید:

ادمین > شخصی سازی > پوسته ها > مدیریت منابع > افزودن منبع

تو این پنجره در موقعیت های موجود global  رو انتخاب کنید و بفیه گزینه هارو کاری نداشته باشید. و در آخر از انتها فونت مورد نظرتون رو آپلود کنید.

باز به مشکل برخوردین سوالتونو بپرسین حالا من یا دوستان جوابتونو میدن.

لینک ارسال

در 13 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام.

برای این که کلا بخواین از یه فونت در سرتاسر قالب و حتی تو ادمین استفاده بکنین مراحل زیر رو انجام بدین.

ادمین > شخصی سازی > پوسته ها > ویرایش پوسته مورد نظر > در تب css وارد فایل costum.css بشید و کد زیر رو قرار بدید:

@font-face {
    src: url('{resource="اسم فونت مورد نظر" app="core" location="global"}') format('woff2');
}
body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
}

تو این پنجره در موقعیت های موجود global  رو انتخاب کنید و بفیه گزینه هارو کاری نداشته باشید. و در آخر از انتها فونت مورد نظرتون رو آپلود کنید.

دادا دمت گرم حل شد😍😍

لینک ارسال

• 4 هفته بعد...
در در 28 آذر 1398 در 11:07، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام.

@font-face {
}
}

سلام من قرار دادم فونت هم اپلود کردم قبول نکرد

مثلا اسم فونت اینه : IRANSans(FaNum)_Light.ttf

تو اون قسمت نام فونت با پسوند .ttf قرار بدیم یا بدون پسوند؟؟

و ایا هر فونتی میشه استفاده کرد؟

لینک ارسال

سلام.

بعد اینکه فونت رو از طریق مدیریت منابع آپلود کردید دوباره به قسمت مدیریت منابع برید و تو قسمت جستجو اسم فونت رو سرچ کنید بعد این کار تو نتایج اون فونتی رو که آپلود کردید نشون میده. سمت چپ آدرس اون فونت رو کپی کنید و در کدهای css قرار بدید طبق دستور زیر:

@font-face {
    src: url('آدرس فونتی که اپلود کردی') format('woff2');
}
}

ترجیحا هم سعی کن از فرمتهای woff یا woff2 استفاده کنی چون این فرمت رو اکثر مرورگرها بدون مشکل اجرا میکنن.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...