رفتن به مطلب

نسخه نال شده ایرانی یا خارجی

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان.

چند وقتیه که درگیر استفاده از نسخه نال شده ایرانی یا خارجی هستم و می خوام جواب سوالاتمو بدونم:

1. اگه نشخه خارجی استفاده کنم تو آینده به مشکلی بر می خورم یا نه؟

2. اگه بعد یه مدت تصمیمم عوض شد و خواستم نسخه خارجی رو به نسخه نال شده ایرانی تعویض کنم سایت به مشکل بر می خوره یا نه؟ (و بالعکس)

3. اگه توضیحات بیشتری هم محبت کنید ممنون میشم. :)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

من از شما یک سوالی می پرسم ، چرا ذهن شما درگیر نسخه خارجی یا ایرانی می کنید ؟! یعنی پیش خودتون فکر می کنید نسخه ای که ما ارائه میدم مشکل داره یا نسخه خارجی تکمیل تره ؟

1- 100% نیست احتمال داره درست کار کنه و احتمال داره همون روز اول دچار مشکل کنه.

2- در هر دو حالت هیچ مشکلی نخواهد بود.

3- شما جواب سوال منو بفرمایید تا اگر توضحیاتی لازم شد خدمت شما  عرض کنم.

لینک ارسال

منظور من ایراد نسخه ایرانی یا خارجی نیست. هیچوقت هم به این فکر نکردم که نسخه ای که شما ارایه می کنین ناقصه. من فقط به این فکر کردم که اگه خدایی نکرده تو آینده سایت شما بنا به دلایلی کلا بسته شد و نتونستیم نسخه نال شده شما رو تهیه کنیم تکلیفمون چی میشه. این فکر کنم دغدغه بسیاری از کاربران دیگه هم باشه. 

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

منظور من ایراد نسخه ایرانی یا خارجی نیست. هیچوقت هم به این فکر نکردم که نسخه ای که شما ارایه می کنین ناقصه. من فقط به این فکر کردم که اگه خدایی نکرده تو آینده سایت شما بنا به دلایلی کلا بسته شد و نتونستیم نسخه نال شده شما رو تهیه کنیم تکلیفمون چی میشه. این فکر کنم دغدغه بسیاری از کاربران دیگه هم باشه. 

داداش شما فکر اونجاش نباش انشالله IPSFarsi برای همیشه آنلاینه و خواهد ماند

لینک ارسال

از نظر من نسخه ایرانی وجود نداره و صرفا نسخه نال شده خارجی را با کمی تغییر در کپی رایت و یه سری از لینک ها جهت ارجاع به این سایت در این جا قرار داده میشه که اعلان نسخه جدید از IPS نشانه گر همین ادعا می باشد که در حال حاضر نسخه 4.4.9.1 عرضه شده اما هنوز اینجا قرار داده نشده در صورتی که نسخه نال شده اون هم عرضه شده و در چند تا سایت قرار داده شده !!!

همانطور که از اسم انجمن مشخصه انجمن پشتیبانی هستش نه انجمن اصلی یا توسعه دهنده IPS که برای ایرانی ها و فارسی زبان ها شروع به کار کرده و کلی زحمات کشیده شده تا بتونن زبان فارسی برای IPS و پلاگین هایش ترجمه کنند که واقعا ستودنیست.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

جهت اطلاع دوستان و کاربران عزیز عرض کنم ، نسخه نال شده ای که اینجا قرار می دهیم توسط خود آقای نامنی نال می شود و هیچ گونه استفاده ای از نال شده خارجی نمی کنیم و به غیر از نال شدن یکسری تغییرات برای بومی سازی هم روی نسخه انجام می شود.

تا عمری باشه و زنده باشیم ، انجمن برپاست و آخرین نسخه این انجمن ساز را ارائه می کند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...