رفتن به مطلب

مشکل در نیامدن دکمه ایجاد بلو و ویرایش های آن

ارسال‌های توصیه شده

سلام بنده قبلا روی قالب های دیگم سمت راست قالب یه کش.یی به سمت چپ باز میشد اما الان نیست یعنی با اون میتونستم به قالب امکاناتی که هست اضافه کنم الان نیست چطوری میتونم بیارمش روی قالب ؟؟!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 1 دقیقه قبل، Zebcoweb گفته است :

منظورتون رو متوجه نمی شم بهتر توضیح بدید لطفا

ببنید شما وقتی با اکانت مدیر کل وارد انجمن میشین امکان اضافه کردن بلوک و ویرایششون دارین که اون دکمش سمت راست قرار داره که اونو میزنی و میتونی اضافه یا ویرایش کنی

در 1 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

سلام.

آخرین بار چه افزونه یا برنامه ای نصب کردین؟ چون تداخل می تونه باعث بروز این مشکل بشه

روی بقیه قالب های هست ولی روی این قالبم نیست

لینک ارسال

در 11 دقیقه قبل، gemlove3 گفته است :

متوجه نمیشم. یعنی روی قالبی که این مشکل پیش اومده هیچ افزونه یا برنامه ای نصب نکردین؟

لینک ارسال

در 18 دقیقه قبل، gemlove3 گفته است :

ببنید شما وقتی با اکانت مدیر کل وارد انجمن میشین امکان اضافه کردن بلوک و ویرایششون دارین که اون دکمش سمت راست قرار داره که اونو میزنی و میتونی اضافه یا ویرایش کنی

یبار برید قسمت سیستم > پشتیبانی > قسمتی به درستی کار نمی کند رو بزنید تا کش فروم کلن پاک بشه بعد امتحان کنید

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، gemlove3 گفته است :

سلام بنده قبلا روی قالب های دیگم سمت راست قالب یه کش.یی به سمت چپ باز میشد اما الان نیست یعنی با اون میتونستم به قالب امکاناتی که هست اضافه کنم الان نیست چطوری میتونم بیارمش روی قالب ؟؟!

منظور شما ویجت هایی هستش که در صفحات اصلی انجمن نوارش سمت راست نشان داده میشه ؟ اگر که اینطوره باید مشکل از قالبتون باشه که یه کدی اونو پنهان کرده یا قالبتون مشکل داره !

لینک ارسال

مشکل به احتمال زیاد بخاطر افزونه شمسی ساز هستش. چون من خودم در لوکال که تست میکردم بعد از نصب شمسی ساز این گزینه برای منم ناپدید شد.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

منظور شما ویجت هایی هستش که در صفحات اصلی انجمن نوارش سمت راست نشان داده میشه ؟ اگر که اینطوره باید مشکل از قالبتون باشه که یه کدی اونو پنهان کرده یا قالبتون مشکل داره !

بله همین هست باید چیکار کنم ؟؟

در 2 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

مشکل به احتمال زیاد بخاطر افزونه شمسی ساز هستش. چون من خودم در لوکال که تست میکردم بعد از نصب شمسی ساز این گزینه برای منم ناپدید شد.

نه از اونم نیست ببینید من قالب دیگرو فعال میکنم این مشکل نیست فقط روی این قالبی ک دارم اینطوریه

مشکل رفع شد به علت نداشتن کدهای فودر اون بخش ، اون بخش نبود برای همین بود مجکرم از تمام کسانی که منو راهنمایی کردن

لینک ارسال

در 4 ساعت قبل، gemlove3 گفته است :

بله همین هست باید چیکار کنم ؟؟

نه از اونم نیست ببینید من قالب دیگرو فعال میکنم این مشکل نیست فقط روی این قالبی ک دارم اینطوریه

مشکل رفع شد به علت نداشتن کدهای فودر اون بخش ، اون بخش نبود برای همین بود مجکرم از تمام کسانی که منو راهنمایی کردن

بله همانطور که بالاتر هم گفتم ایراد کار در قالب های متفرقه هستش که اگر مشکل مربوطه در قالب دیفالت دیده نشه پس مسلما بخاطر ناقص بودن کدها هستش که نویسنده اون قالب فراموش کرده !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...