رفتن به مطلب

بازنکردن پنل مدیریت

ارسال‌های توصیه شده

در 7 ساعت قبل، zeidolla گفته است :

سلام انجمن اینجانب به پنل مدیریت نمیره مشکل از کجاست حتی خطایی هم نداره

https://acczanjan.ir/anjoman

چک شد ؛ پنل مدیریت را باز کرد ! منظورتون اینه که با وارد کردن یوز و پسورد وارد صفحه پیشخوان مدیریت کل نمیشه ؟!

از هاست و دیتابیس تون بک آپ بگیرید و اگر انجمن تون به آخرین نسخه 4.4.9 آپدیت نیست حتما آپدیت کنید و در هاست خود به php my admin رفته و وارد دیتابیس انجمن شده ، تمامی تیبل ها یا جداول را انتخاب و از گزینه کشویی پایین بر روی repair کلیک کنید

ضمنا نسخه php ، MySQL هاستینگ خود را چک کنید!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله صفحه پیشخوان مدیریت کل نمیره خطایی بابت این موضوع نمیده و به 4.4.9 آپدیت کردم و باز هم وارد نمیشه این مورد متوجه نشدم (در هاست خود به php my admin رفته و وارد دیتابیس انجمن شده ، تمامی تیبل ها یا جداول را انتخاب و از گزینه کشویی پایین بر روی repair کلیک کنید)

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، zeidolla گفته است :

بله صفحه پیشخوان مدیریت کل نمیره خطایی بابت این موضوع نمیده و به 4.4.9 آپدیت کردم و باز هم وارد نمیشه این مورد متوجه نشدم (در هاست خود به php my admin رفته و وارد دیتابیس انجمن شده ، تمامی تیبل ها یا جداول را انتخاب و از گزینه کشویی پایین بر روی repair کلیک کنید)

دوست عزیز صفحه مدریت شما بالا میاد

https://acczanjan.ir/anjoman/admin

احتمالا باید کش مرور گر خودتون رو خالی کنید

برای اینکار بعد از وارد شدن به صفحه ادمینی که باز نمیشه دکمه Ctrl را گرفته و F5 رو پشت سر هم چند بار بزنید. اگه مشکل حل نشد بازم بگید.

لینک ارسال

لینک مورد نظر میاد وقتی یوزر و پسوورد میزنم وارد نمیشه حتی خطایی از این بابت نمیده کش مرورگر پاک کردم و حتی با مرورگر دیگر امتحان کردم و روش شما ctrl F5 هم امتحان کردم تاثیری نداشت

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، zeidolla گفته است :

لینک مورد نظر میاد وقتی یوزر و پسوورد میزنم وارد نمیشه حتی خطایی از این بابت نمیده کش مرورگر پاک کردم و حتی با مرورگر دیگر امتحان کردم و روش شما ctrl F5 هم امتحان کردم تاثیری نداشت

درست می فرمایید انگار دکمه های ورود مشکل دارند ، این مشکل در تالار هم هست یا فقط در قسمت وارد شدن به پنل ادمین ؟

چک کنید در فایل منیجر هاستتون ببینید پرمیشن پوشه ادمین بر روی 644 هست یا خیر ، از طرفی اگه فایل .htaccess دارید اونو هم باز کنید ببینید مورد خاصی اضافه نکرده اید یا خیر !

اگر نتونستید شاید نیاز به دسترسی باشه تا کسی برای شما انجام بده (در صورت درخواست اطلاعات ورود به هاست یا انجمن تون فقط هم اطلاعات رو داخل پیغام خصوصی ارسال کنید)

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...